Naršymo kelias

  • spausdinti šį puslapį
  • Mažinti šriftą
  • Didinti šriftą
  • Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą
  • Pasirinkite standartinę spalvinę versiją

EM2012 sąjunga

EM2012 sąjungai šiuo metu priklauso daugiau kaip 50 Europos organizacijų, kurioms Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metai yra proga sąžiningai ir tvariai visų amžiaus grupių atžvilgiu imtis nagrinėti diskriminavimo dėl amžiaus ir demografinių pokyčių klausimus.

Šiais teminiais metais bus skatinami naujoviški ekonominių ir socialinių uždavinių sprendimai, iškilę senėjančiai Europos visuomenei. Tai taip pat padės sudaryti pagyvenusiems žmonėms galimybes išsaugoti gerą fizinę ir psichikos sveikatą ir aktyviau dalyvauti darbo rinkoje bei savo bendruomenių gyvenime.

Nariai

http://www.age-platform.eu

Asmuo ryšiams: Alice Sinigaglia, už logistiką ir kampaniją atsakinga pareigūnė, alice.sinigaglia@age-platform.eu

http://www.alzheimer-europe.org

Asmuo ryšiams: Annette Dumas, ES viešųjų reikalų pareigūnė, annette.dumas@alzheimer-europe.org

http://www.autismeurope.org

Asmuo ryšiams: Aurelie Baranger, direktorė, secretariat@autismeurope.org

http://www.caritas-europa.org

Asmuo ryšiams: Peter Verhaeghe, už sklaidą atsakingo skyriaus vadovas, pverhaeghe@caritas-europa.org

http://www.cecodhas.org

Asmuo ryšiams: Julien Dijol, už politiką atsakingas pareigūnas, julien.dijol@cecodhas.org

http://www.cev.be

Asmuo ryšiams: Daniela Bosioc, už politiką ir projektus atsakinga pareigūnė, daniela.bosioc@cev.be

http://www.csreurope.org

Asmuo ryšiams: Sarah Dekkiche, už paslaugas atsakinga projektų vadovė, sd@csreurope.org

http://www.ecdl.org

Asmuo ryšiams: Dimitris Theodorakis, už politiką ir tyrimus atsakingas pareigūnas, dimitris.theodorakis@ecdl.org

http://www.age-platform.eu/images/stories/ELISAN.pdf

Asmuo ryšiams: Elena Curtopassi, už socialinę politiką atsakinga pareigūnė, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.eurocarers.org

Asmuo ryšiams: Robert Anderson, pirmininkas, info@eurocarers.org

http://www.eurochild.org

Asmuo ryšiams: Björn Becker, informacijos ir ryšių pareigūnas, bjoern.becker@eurochild.org

http://www.eurocommerce.be

Asmuo ryšiams: Ilaria Savoini, socialinių reikalų patarėja, savoini@eurocommerce.be

http://www.eurohealthnet.eu

Asmuo ryšiams: Karen Vandeweghe, tinklo plėtros koordinatorė, k.vandeweghe@eurohealthnet.eu

http://www.enna-europe.org

Asmuo ryšiams: Kim Leonard Smouter, generalinis sekretorius, kim.smouter@enna-europe.org

http://www.efc.be

Asmuo ryšiams: Giulia Lombardi, ES reikalų skyriaus pareigūnė, glombardi@efc.be

http://www.cpme.eu

Asmuo ryšiams: Anamaria Corca, padėjėja ES politikos klausimais, anamaria.corca@cpme.eu

http://www.ehima.com

Asmuo ryšiams: Soeren Hougaard, generalinis sekretorius, sh@ehima.com

http://www.eapn.eu

Asmuo ryšiams: Amana Ferro, už politiką atsakinga pareigūnė, amana.ferro@eapn.eu

http://www.youthforum.org

Asmuo ryšiams: Santa Ozolina, už politiką atsakinga pareigūnė, užimtumas ir socialiniai reikalai, santa.ozolina@youthforum.org

http://www.eular.org

Asmuo ryšiams: Ulrike Kieper, brussels@eular.eu

http://www.womenlobby.org/?lang=en

Asmuo ryšiams: Cecile Greboval, generalinė sekretorė, ewl@womenlobby.org

http://www.emsa-europe.org

Asmuo ryšiams: Sofia Ribeiro, už išorės reikalus atsakinga pirmininko pavaduotoja, vpe@emsa-europe.eu

http://eurohealth.ie

Asmuo ryšiams: Hildrun Sundseth, ES politikos vadovė, Europos vėžiu sergančiųjų sąjunga, už Europą atsakinga direktorė, hildrun.sundseth@skynet.be

http://www.efort.org

Asmuo ryšiams: prof. Wolfhart Puhl, išorės reikalų ir ryšių komiteto pirmininkas bei buvęs prezidentas, wolfhart.puhl@efort.org

http://www.edf-feph.org

Asmuo ryšiams: Simona Giarratano, už politiką atsakinga pareigūnė, simona.giarratano@edf-feph.org

http://www.engso.com

Asmuo ryšiams: Heidi Pekkola, politikos ir ryšių pareigūnė, pekkola@euoffice.eurolympic.org

http://www.epda.eu.com

Asmuo ryšiams: Heather Clarke, politikos reikalai, heather@epda.eu.com

Asmuo ryšiams: Bruno Costantini, generalinis sekretorius, bcostantini@etuc.org

Boulevard du Roi Albert II 5, 1210 Bruxelles

http://www.eucis-lll.eu

Asmuo ryšiams: Audrey Frith, direktorė, audrey.frith@eucis-lll.eu

http://www.aer.eu

Asmuo ryšiams: Ourania Georgoutsakou, vyresnioji politikos koordinatorė, AER socialinės politikos ir visuomenės sveikatos komitetas, g.ourania@aer.eu

http://www.eugms.org

Asmuo ryšiams: prof. Jean-Pierre Michel, pirmininkas, jean-pierre.michel@unige.ch

http://www.eufed.org

Asmuo ryšiams: pirmininkas prof. dr. Paul Goldfinch, paul@cassley.org

http://www.coface-eu.org

Asmuo ryšiams: Michela Costa, už politiką atsakinga pareigūnė, mcosta@coface-eu.org

http://www.ccre.org

Asmuo ryšiams: Christina Dziewanska-Stringer, patarėja politikos klausimais, christina.dziewanska-stringer@ccre-cemr.org

http://www.eahsa.eu

Asmuo ryšiams: Robert Speiser, vykdomasis direktorius, director@eahsa.eu

http://www.aeip.net

Asmuo ryšiams: Magdalena Machalska, patarėja sveikatos klausimais, magdalena.machalska@aim-mutual.org

http://www.esip.org

Asmuo ryšiams: dr. Christine Dawson, komiteto koordinatorė, christine.dawson@esip.org

http://www.esn-eu.org

Asmuo ryšiams: Stephen Barnett, už politiką atsakingas vyresnysis pareigūnas, stephen.barnett@esn-eu.org

http://www.ensa-network.eu

Asmuo ryšiams: Elena Curtopassi, už socialinius reikalus atsakinga pareigūnė, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.ehfa.eu

Asmuo ryšiams: Kasia Scoggins, biuro Briuselyje vadovė, kasia.scoggins@ehfa.eu

http://www.enar-eu.org

Asmuo ryšiams: Celina Kin-Armbrust, už kampanijas ir politiką atsakinga pareigūnė, celina@enar-eu.org

http://www.eurosafe.eu.com

Asmuo ryšiams: Wim Rogmans, generalinis sekretorius, w.rogmans@eurosafe.eu.com

http://www.fefaf.be/home_fr.php

Asmuo ryšiams: Marielle Helleputte, generalinė sekretorė, mehelleputte@skynet.be

http://www.helpage.org

Asmuo ryšiams: Ellen Graham, patarėja ES politikos klausimais, egraham@helpage.org

http://www.mhe-sme.org

Asmuo ryšiams: Paulina Banas, už socialinę politiką atsakinga pareigūnė, paulina.banas@mhe-sme.org

http://www.redcross-eu.net/en/

Asmuo ryšiams: Eberhard Lueder, Kap tal-Affarijiet Intra-Komunitarji, intracommunity@redcross-eu.net

http://www.reif-eu.org

Asmuo ryšiams: Guillaume Filhon, nuolatinis atstovas, guillaume.filhon@reif-eu.org

http://www.smes-europa.org

Asmuo ryšiams: Luigi Leonori, pirmininkas, smeseu@smes-europa.org

http://www.idf.org

Asmuo ryšiams: Katie Gallagher, už politiką atsakinga jaunesnioji pareigūnė, katie.gallagher@idf-europe.org

http://www.ifglobal.org

Asmuo ryšiams: Stefania Pirani, Europos projektų koordinatorė, stefania.pirani@ifglobal.org

http://www.aim-mutual.org

Asmuo ryšiams: Dr Philippe Swennen, projektų direktorius, philippe.swennen@aim-mutual.org

http://www.isca-web.org

Asmuo ryšiams: Jacob Schouenborg, generalinis sekretorius, js@isca-web.org

http://www.alda-europe.eu

Asmuo ryšiams: Antonella Valmorbida, direktorė, antonella.valmorbida@aldaintranet.org