Navigačný riadok

  • Vytlačiť túto stránku
  • Zmenšiť veľkosť písma
  • Zväčšiť veľkosť písma
  • Zobraziť s maximálnym kontrastom
  • Štandardný vzhľad stránky

Kontakt

Máte nápad týkajúci sa európskeho roku? Návrh na slogan? Ilustráciu, príbeh alebo videoklip, ktorý by opisoval výhody aktívneho starnutia? Viete o zaujímavej iniciatíve alebo podujatí, o ktorých by ste chceli informovať iných? Napíšte nám! Môžete použiť tento kontaktný formulár.

Osobitné vyhlásenie o ochrane osobných údajov

V osobitnom vyhlásení o ochrane osobných údajov sa vysvetľuje ako Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre zamestnanosť, sociálne záležitosti a začlenenie spracováva údaje získané cez kontaktný formulár a ako sa chráni dôvernosť týchto údajov.

Radi by sme vás upozornili, že o niektorých návrhoch a iniciatívach, ktoré dostávame, budeme pravdepodobne informovať národných koordinátorov zúčastnených krajín. Ak máte v tomto ohľade akékoľvek otázky, pošlite nám ich, prosím, vo svojej správe.

* Povinné políčko
 
:
:
:
:
:
:
:
:

Počet zostávajúcich znakov:
Ďakujeme za vaše reakcie a podnety. Nemôžeme však zaručiť, že odpovieme na každý príspevok, ani to, že všetky príspevky uverejníme na našej webovej lokalite. Prípadnú odpoveď vám pošleme v rovnakom jazyku, v akom bol predložený váš príspevok. Sme však schopní odpovedať rýchlejšie v niektorom z týchto jazykov (uveďte, ktorý jazyk uprednostňujete).