Ścieżka nawigacji

  • Drukuj tę stronę
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
  • Powiększ rozmiar czcionki
  • Włącz duży kontrast
  • Wybierz wersję standardową

Kontakt

Czy mają Państwo sugestie lub uwagi dotyczące obchodów Roku Europejskiego? A może mają Państwo pomysł na slogan? Może są Państwo autorami zdjęć, wideoklipów bądź innych materiałów pokazujących, jak ważne jest aktywne starzenie się? Wiedzą Państwo o ciekawej inicjatywie albo interesującym wydarzeniu, o których warto poinformować innych? Proszę do nas napisać, korzystając z poniższego formularza kontaktowego.

Oświadczenie o ochronie prywatności

oświadczeniu o ochronie prywatności  wyjaśniono, w jaki sposób Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego przetwarza dane uzyskane poprzez formularz kontaktowy oraz jak dane te są chronione.

Należy pamiętać, że niektóre z otrzymanych przez nas sugestii i propozycji inicjatyw możemy przekazać koordynatorom z odpowiednich krajów. Wszelkie wątpliwości w tym zakresie prosimy zatem wyrazić w przesyłanej nam korespondencji.

* Pole obowiązkowe
 
:
:
:
:
:
:
:
:

Pozostało znaków:
Dziękujemy za Państwa uwagi i nadesłane materiały. Nie możemy jednak zagwarantować, że odpowiemy na wszystkie wiadomości i że zostaną one zamieszczone na naszej stronie internetowej. Odpowiedzi udzielamy w tym samym języku, w jakim napisana została Państwa wiadomość. Znacznie szybciej możemy jednak odpowiedzieć w jednym z następujących języków. Proszę zaznaczyć, który z tych języków najbardziej Państwu odpowiada.