Navigācijas ceļš

  • drukāt lapu
  • Mazāki burti
  • Lielāki burti
  • Izveleties tumšu fonu
  • Izvēlieties standarta krāsu

Kontaktinformācija

Vai jums ir idejas un priekšlikumi par šo Eiropas gadu? Prātā iekritis trāpīgs sauklis? Varbūt vēlaties dalīties ar kādu fotogrāfiju, stāstu par piedzīvoto vai videomateriālu, kas ilustrētu aktīvu vecumdienu tēmu? Vai ir kāda interesanta iniciatīva vai notikums, par kuru vēlaties mums pastāstīt? Neturiet sveci zem pūra — atsūtiet to mums, izmantojot saziņas veidlapu!

Īpašs paziņojums par personas datu aizsardzību

Īpašajā paziņojumā par personas datu aizsardzību  ir izskaidrots, kā Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāts izmanto datus, kas iegūti no saziņas veidlapas, un kā tiek nodrošināta šo datu konfidencialitāte.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažus saņemtos ieteikumus un ierosinājumus varam paziņot iesaistīto valstu attiecīgajiem valstu koordinatoriem. Ja tas var radīt neērtības, lūdzu, paziņojiet mums par to.

* Obligāti aizpildāms lauks
 
:
:
:
:
:
:
:
:

Atlikušo rakstzīmju skaits
Liels paldies par jūsu atbalstu un komentāriem, taču nevaram garantēt atbildi uz katru vēstuli un neapgalvojam arī to, ka visus iesūtītos materiālus noteikti ievietosim tīmekļa vietnē. Ja sniegsim atbildi, tad tā būs tajā pašā valodā, kurā rakstījāt mums. Tomēr ātrāk jūs atbildi varētu saņemt vienā no turpmākajām valodām, — tāpēc norādiet, ja dodat priekšroku kādai no tām.