Naršymo kelias

  • spausdinti šį puslapį
  • Mažinti šriftą
  • Didinti šriftą
  • Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą
  • Pasirinkite standartinę spalvinę versiją

Kontaktai

Ar turite idėjų ir pasiūlymų dėl Europos metų? Sugalvojote šūkį? O gal turite gražią nuotrauką, pasakojimą ar vaizdo siužetą, iliustruojantį aktyvaus senėjimo naudą? Gal žinote kokią nors įdomią iniciatyvą ar renginį, apie kurį norėtumėte informuoti? Pasidalykite su mumis informacija, užpildydami šią formą.

Specialus pranešimas apie privatumo apsaugą

Specialiame pranešime apie privatumo apsaugą  paaiškinama, kaip Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generalinis direktoratas naudoja duomenis, pateiktus gaunamose kreipimosi formose, ir kaip užtikrinamas šių duomenų konfidencialumas.

Žinokite, kad kai kuriais mūsų gautais pasiūlymais ir iniciatyvomis mes galime pasidalyti su atitinkamais nacionaliniais koordinatoriais iš susijusių šalių. Jei dėl to gali kilti rūpesčių, apie tai praneškite savo laiške.

* Privalomi laukeliai
 
:
:
:
:
:
:
:
:

Liko ženklų:
Labai dėkojame už jūsų atsiliepimus ir pasiūlymus, bet negalime garantuoti, kad atsakysime kiekvienam iš jūsų arba kad kiekvienas pasiūlymas bus paskelbtas svetainėje. Atsakymus teikiame ta pačia kalba, kokia mums rašėte, tačiau galėtume atsakyti greičiau viena iš toliau nurodytų kalbų. Nurodykite, kuria kalba galėtumėte priimti atsakymą.