Navigatsioonitee

  • Prindi lehekülg
  • Kiri väiksemaks
  • Kiri suuremaks
  • Kõrge kontrastsusega versioon
  • Valige tavaline värviversioon

Kontaktandmed

Kas teil on ideid ja ettepanekuid seoses Euroopa aasta algatusega? Loosungi idee? Mõni tore pilt, lugu või videoklipp, mis illustreeriks aktiivse vananemisega seotud eeliseid? Kas on mõni huvitav algatus või üritus, millest te sooviksite meid teavitada? Andke palun meile nendest teada kasutades allpool esitatud kontaktvormi.

Isikuandmete kaitse

Käesolevaga selgitatakse, kuidas Euroopa Komisjoni tööhõive, sotsiaalküsimuste ja sotsiaalse kaasatuse peadirektoraat kasutab ning kaitseb selliseid andmeid, mis esitatakse talle asjaomase vormi vahendusel.

Palun arvestage, et osad ettepanekutest ja algatustest võidakse edastada osalevate riikide vastavatele riiklikele koordinaatoritele. Kui see teile ei sobi, siis mainige seda meile oma sõnumis.

* Kohustuslik väli
 
:
:
:
:
:
:
:
:

Kasutamata tähemärke
Oleme väga tänulikud teie tagasiside ning panuse eest, kuid ei saa tagada, et vastame igale panusele või et kõik märkused ja ettepanekud esitatakse veebisaidil. Kui me vastame, teeme seda samas keeles, milles märkused esitati. Siiski saame kiiremini vastata järgmistes keeltes. Palun märkige oma eelistus.