Cesta

  • Vytisknout stránku
  • Zmenšit písmo
  • Zvětšit písmo
  • Zobrazit s maximálním kontrastem
  • Zvolte barvu zobrazení

Kontaktní údaje

Máte nějaký nápad, který by šel využít v nadcházejícího Evropském roce? Třeba slogan? Nebo fotografii, obrázek, příběh nebo videonahrávku, které by ilustrovaly pozitiva aktivního stárnutí? Víte nějaké zajímavé iniciativě nebo akci, o které byste ostatní chtěli informovat? Napište nám! Můžete k tomu využít formulář dole.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

V prohlášení o ochraně osobních údajů se uvádí, jak generální ředitelství Evropské komise pro zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování používá údaje, které získává z kontaktního formuláře, a jak chrání důvěrnost těchto údajů.

Některé návrhy a podněty, které obdržíme, můžeme sdílet s národními koordinátory z příslušných zemí. Máte-li ohledně tohoto postupu nějaké dotazy, zašlete nám zprávu.

* Povinný údaj
 
:
:
:
:
:
:
:
:

Počet zbývajících znaků:
Děkujeme za váš názor a za příspěvky. Asi se nám nepodaří odpovědět všem z vás osobně a ne všechny příspěvky budou na našich stránkách použity. Případnou odpověď vám zašleme ve stejném jazyce, jako byl váš příspěvek. Jsme však schopni odpovědět rychleji v některém z těchto jazyků. Uveďte, který z nich preferujete.