Pojdi na navigacijsko pot ter preskoči orodja in izbiro jezika

  • Natisni stran
  • Zmanjšaj velikost pisave
  • Povečaj velikost pisave
  • Različica z močnim kontrastom
  • Standardna barvna različica

Senjorų informavimas ir švietimas apgavysčių prevencijai užtikrinti

Lithuania

Lietuva

Prisidėdamas prie Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metų iniciatyvų, „Senjorų iniciatyvų centras“ vyresnio amžiaus žmonėms surengs kelis sąveikiuosius seminarus apgavysčių prevencijos tema.

Seminaruose Kauno miesto senjorai išgirs apie galimus apgavysčių atvejus ir apie tai, kur šiais klausimais galėtų gauti daugiau informacijos ar pagalbos.

Seminarų, kuriuos iš dalies finansuoja Kauno miesto savivaldybė, programoje numatyta surengti paskaitas ir padalyti medžiagą apie apgaulės būdus, išplatinti informacinių lapelių su patarimais, sukviesti diskusijų grupes ir surinkti dalyvių atsiliepimus, taip pat surengti vyresnio amžiaus žmonių ir policijos akademijos studentų dialogą apie abiems šalims rūpimus dalykus: nusikaltimų prevenciją, narkotikų vartojimą.

Per metus seminaruose dalyvaus apie 260 55–70-ies metų amžiaus žmonių. Vėliau planuojama sukurti savipagalbos grupes, o senjorų vadovams bus surengti mokymai pagal Grundtvig daugiašalio projekto „Senjorų vadovas“ sukurtą metodiką.

Per visus metus seminarai vyks 13 Kauno savivaldybės rajonų, o 2012 m. spalio mėn. bus surengta konferencija apgaulės ir vartotojų švietimo tema.

 
Organizator: Kauno Senjorų iniciatyvų centras

„Senjorų iniciatyvų centras“ – tai Kaune veikianti pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas – gerinti vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo kokybę, padėti jiems prisitaikyti prie šiuolaikinės visuomenės pokyčių, skatinti jų saviraišką ir aktyvų dalyvavimą visuomenės gyvenime.

 
Kraj: Kaunas
 
Kontakt: Edita Satiene : e.satiene@gmail.com