Cale de navigare

  • Tipăreşte pagina
  • Micşorează dimensiunea caracterelor
  • Măreşte dimensiunea caracterelor
  • Contrast puternic
  • Culoarea standard

Liigu terviseks!

Estonia

Eesti

Haabersti Sotsiaalkeskus Tallinnas propageerib oma liikmete seas aktiivsena vananemist „Liigu terviseks!“ programmi kaudu. See algatus julgustab eakaid end vormis hoidma läbi mitmesuguste tegevuste nagu matkamine, kepikõnd, bowling, petanque, tervisevõimlemine ja tantsutunnid. Seni on programmis osalenud üle 150 eaka.

Igal aastal tähistab Liigu terviseks! 7. aprillil Tallinnas ülemaailmset tervisepäeva seenioride bowlinguturniiriga. Igal aastal 1. oktoobril tähistatakse ka rahvusvahelist eakate päeva jalutuskäiguga (3-5 km), mis lõpeb ühise teejoomisega.

Haabersti Sotsiaalkeskus julgustab eakaid ka vabatahtlikena tegutsema. Programmiga „Tee ise ja tee koos!“ ärgitatakse eakamaid kodanikke osalema huvitegevusega (male, matkamine ja kirjandus) seotud ürituste ettevalmistamises ja korraldamises. Aastal 2011 oli projektil 39 vabatahtlikku.

Alates aastast 2006 korraldavad vabatahtlikud enne jõule heategevusliku kudumisvõistluse, mille tööd annetatakse puudustkannatavatele inimestele. Iga aasta 15. mail tunnustab sotsiaalkeskus vabatahtlikku tegevust.

 
Promotor: Haabersti Sotsiaalkeskus

Keskus pakub sotsiaalteenuseid ja –abi eakatele ja raskustes peredele. Keskuses on 19 huviringi ligi 250 liikmega.

 
Site: http://www.habsot.eu
 
Loc: Õismäe tee 24. Tallinn
 
Contact: Gennadi Vihman : info@habsot.eu