Naršymo kelias

  • spausdinti šį puslapį
  • Mažinti šriftą
  • Didinti šriftą
  • Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą
  • Pasirinkite standartinę spalvinę versiją

Výstava „Staroba sa nás dotýka“

Slovakia 10/01/2012-12/2012

Bratislava(Slovensko )

Počas Európskeho roka aktívneho starnutia a solidarity medzi generáciami bude Úrad vlády Slovenskej republiky vo svojej hlavnej budove v Bratislave na Námestí slobody 1 zastrešovať výstavu “Staroba sa nás dotýka”. Výstava je zorganizovaná v spolupráci s Nadáciou sociálnych reforiem SOCIA a 10. januára ju slávnostne otvoril vicepremiér pre ľudské práva a národnostné menšiny, pán Rudolf Chmel.

Výstava kombinuje fotografie a portréty celebrity, ktoré spolupracujú s nadáciou SOCIA v kampani Lienka pomoci, ktorá zbiera peniaze na podporu sociálnych služieb pre seniorov v ich domovoch. Okrem finančnej podpory SOCIA chce odstrániť negatívne stereotypy voči starším ľuďom a podporiť medzigeneračnú solidaritu.

 
Iniciatoriai ir organizatoriai: Úrad vlády SR

Sekcia ľudských práv a rovnakého zaobchádzania Úradu vlády Slovenskej republiky koordinuje národný program pre Európsky rok aktívneho vzdelávania a solidarity medzi generáciami, zahŕňajúcim aktivity a iniciatívy ktoré majú byť implementované v spolupráci s regionálnymi a miestnymi orgánmi, mimovládnymi organizáciami, odbormi, zamestnaneckými asociáciami a vedecko-výskumnými inštitúciami.

 
Partneris (-iai): SOCIA
 
Interneto svetainė: http://www.er2012.gov.sk/
 
Vieta: Bratislava
 
Kontaktai: Lubica Zajacová: lubica.zajacova@vlada.gov.sk