Pojdi na navigacijsko pot ter preskoči orodja in izbiro jezika

  • Natisni stran
  • Zmanjšaj velikost pisave
  • Povečaj velikost pisave
  • Različica z močnim kontrastom
  • Standardna barvna različica

Koalicija

Koalicija za evropsko leto 2012 združuje več kot 50 evropskih organizacij, ki v evropskem letu aktivnega staranja in medgeneracijske solidarnosti vidijo priložnost, da se iskanja rešitev za diskriminacijo starejših in demografske spremembe lotijo na način, ki bo pravičen in sprejemljiv za vse starosti.

Evropsko leto bo spodbuda za iskanje inovativnih odgovorov na gospodarska in socialna vprašanja, ki tarejo evropsko družbo zaradi staranja prebivalstva. Hkrati bo tudi opolnomočenje in spodbuda za starejše, da ostanejo fizično in duševno zdravi ter delovno in družbeno aktivni.

Člani

http://www.autismeurope.org

Kontaktna oseba: Aurelie Baranger, direktorica, secretariat@autismeurope.org

http://www.cecodhas.org

Kontaktna oseba: Julien Dijol, referent, julien.dijol@cecodhas.org

http://www.smes-europa.org

Kontaktna oseba: Luigi Leonori, predsednik, smeseu@smes-europa.org

Kontaktna oseba: Bruno Costantini, generalni sekretar, bcostantini@etuc.org

Boulevard du Roi Albert II 5, 1210 Bruselj

http://www.fefaf.be/home_fr.php

Kontaktna oseba: Marielle Helleputte, generalna sekretarka, mehelleputte@skynet.be

http://www.eular.org

Kontaktna oseba: Ulrike Kieper, brussels@eular.eu

http://www.eucis-lll.eu

Kontaktna oseba: Audrey Frith, direktorica, audrey.frith@eucis-lll.eu

http://www.enna-europe.org

Kontaktna oseba: Kim Leonard Smouter, generalni sekretar, kim.smouter@enna-europe.org

http://www.ensa-network.eu

Kontaktna oseba: Elena Curtopassi, referentka za socialne zadeve, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.enar-eu.org

Kontaktna oseba: Celina Kin-Armbrust, referentka za informativne kampanje, celina@enar-eu.org

http://www.eapn.eu

Kontaktna oseba: Amana Ferro, referentka, amana.ferro@eapn.eu

http://www.eurochild.org

Kontaktna oseba: Björn Becker, informacijska in komunikacijska služba, bjoern.becker@eurochild.org

http://www.mhe-sme.org

Kontaktna oseba: Paulina Banas, referentka za socialne zadeve, paulina.banas@mhe-sme.org

http://www.ehfa.eu

Kontaktna oseba: Kasia Scoggins, vodja bruseljskega urada, kasia.scoggins@ehfa.eu

http://www.age-platform.eu

Kontaktna oseba: Alice Sinigaglia, referentka za logistiko in informativne kampanje, alice.sinigaglia@age-platform.eu

http://www.esip.org

Kontaktna oseba: Dr Christine Dawson, koordinatorka odbora, christine.dawson@esip.org

http://www.esn-eu.org

Kontaktna oseba: Stephen Barnett, višji referent, stephen.barnett@esn-eu.org

http://www.eahsa.eu

Kontaktna oseba: Robert Speiser, izvršni direktor, director@eahsa.eu

http://www.efort.org

Kontaktna oseba: Prof. Wolfhart Puhl, predsednik odbora za zunanje zadeve in povezavo ter nekdanji predsednik, wolfhart.puhl@efort.org

http://www.aeip.net

Kontaktna oseba: Magdalena Machalska, svetovalka za zdravstvene zadeve, magdalena.machalska@aim-mutual.org

http://www.efc.be

Kontaktna oseba: Giulia Lombardi, referentka za evropske zadeve, glombardi@efc.be

http://www.youthforum.org

Kontaktna oseba: Santa Ozolina, referentka za zaposlovanje in socialne zadeve, santa.ozolina@youthforum.org

http://eurohealth.ie

Kontaktna oseba: Hildrun Sundseth, vodja za politiko EU, Evropsko združenje onkoloških bolnikov, direktorica za Evropo, hildrun.sundseth@skynet.be

http://www.edf-feph.org

Kontaktna oseba: Simona Giarratano, referentka, simona.giarratano@edf-feph.org

http://www.cev.be

Kontaktna oseba: Daniela Bosioc, projektna referentka, daniela.bosioc@cev.be

http://www.womenlobby.org/?lang=en

Kontaktna oseba: Cecile Greboval, generalna sekretarka, ewl@womenlobby.org

http://www.epda.eu.com

Kontaktna oseba: Heather Clarke, politične zadeve, heather@epda.eu.com

http://www.caritas-europa.org

Kontaktna oseba: Peter Verhaeghe, vodja enote za aktivizem, pverhaeghe@caritas-europa.org

http://www.eugms.org

Kontaktna oseba: Prof. Jean-Pierre Michel, predsednik, jean-pierre.michel@unige.ch

http://www.ehima.com

Kontaktna oseba: Soeren Hougaard, generalni sekretar, sh@ehima.com

http://www.emsa-europe.org

Kontaktna oseba: Sofia Ribeiro, podpredsednica za zunanje odnose, vpe@emsa-europe.eu

http://www.eufed.org

Kontaktna oseba: Prof.dr. Paul Goldfinch, predsednik, paul@cassley.org

http://www.reif-eu.org

Kontaktna oseba: Guillaume Filhon, stalni predstavnik, guillaume.filhon@reif-eu.org

http://www.ecdl.org

Kontaktna oseba: Dimitris Theodorakis, referent za politike in raziskave, dimitris.theodorakis@ecdl.org

http://www.eurosafe.eu.com

Kontaktna oseba: Wim Rogmans, generalni sekretar, w.rogmans@eurosafe.eu.com

http://www.aim-mutual.org

Kontaktna oseba: Dr Philippe Swennen, projektni vodja, philippe.swennen@aim-mutual.org

http://www.idf.org

Kontaktna oseba: Katie Gallagher, referentka, katie.gallagher@idf-europe.org

http://www.ifglobal.org

Kontaktna oseba: Stefania Pirani, koordinatorka evropskih projektov, stefania.pirani@ifglobal.org

http://www.isca-web.org

Kontaktna oseba: Jacob Schouenborg, generalni sekretar, js@isca-web.org

http://www.csreurope.org

Kontaktna oseba: Sarah Dekkiche, služba projektnega vodje, sd@csreurope.org

http://www.age-platform.eu/images/stories/ELISAN.pdf

Kontaktna oseba: Elena Curtopassi, referentka za socialno politiko, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.eurohealthnet.eu

Kontaktna oseba: Karen Vandeweghe, koordinatorka za razvoj omrežja, k.vandeweghe@eurohealthnet.eu

http://www.helpage.org

Kontaktna oseba: Ellen Graham, svetovalka za evropske zadeve, egraham@helpage.org

http://www.alzheimer-europe.org

Kontaktna oseba: Annette Dumas, referentka za evropske zadeve, annette.dumas@alzheimer-europe.org

http://www.redcross-eu.net/en/

Kontaktna oseba: Eberhard Lueder, vodja oddelka za unijske zadeve, intracommunity@redcross-eu.net

http://www.cpme.eu

Kontaktna oseba: Anamaria Corca, pomočnica za evropsko politiko, anamaria.corca@cpme.eu

http://www.aer.eu

Kontaktna oseba: Ourania Georgoutsakou, višja koordinatorka, odbor za socialno politiko in javno zdravje, g.ourania@aer.eu

http://www.ccre.org

Kontaktna oseba: Christina Dziewanska-Stringer, svetovalka za politična vprašanja, christina.dziewanska-stringer@ccre-cemr.org

http://www.eurocarers.org

Kontaktna oseba: Robert Anderson, predsednik, info@eurocarers.org

http://www.engso.com

Kontaktna oseba: Heidi Pekkola, referentka za politiko in komunikacijo, pekkola@euoffice.eurolympic.org

http://www.eurocommerce.be

Kontaktna oseba: Ilaria Savoini, svetovalka za socialne zadeve, savoini@eurocommerce.be

http://www.alda-europe.eu

Kontaktna oseba: Antonella Valmorbida, direktorica, antonella.valmorbida@aldaintranet.org

http://www.coface-eu.org

Kontaktna oseba: Zoltan Vadkerti, referent za aktivizem, zvadkerti@coface-eu.org