Ga direct naar het kruimelpad en sla tools en taalkeuzemenu over

  • Pagina afdrukken
  • Tekst kleiner
  • Tekst groter
  • Zwarte achtergrond
  • Standaardkleur

Het samenwerkingsverband

Het samenwerkingsverband voor het Europees Jaar 2012 omvat een vijftigtal Europese organisaties die het Europees Jaar voor actief ouder worden en solidariteit tussen de generaties zien als een gelegenheid om op een duurzame manier die billijk is voor alle leeftijden, met leeftijdsdiscriminatie en demografische verandering om te gaan.

In 2012 zal worden gezocht naar vernieuwende oplossingen voor de economische en sociale problemen van een vergrijzend Europa. Ouderen moeten worden geholpen langer fysiek en mentaal gezond te blijven en meer bij te dragen tot de arbeidsmarkt en de gemeenschap.

Leden

http://www.age-platform.eu

Contactpersoon: Alice Sinigaglia, logistiek en campagnes, alice.sinigaglia@age-platform.eu

http://www.alzheimer-europe.org

Contactpersoon: Annette Dumas, medewerker EU-zaken, annette.dumas@alzheimer-europe.org

http://www.aim-mutual.org

Contactpersoon: Dr Philippe Swennen, projectleider, philippe.swennen@aim-mutual.org

http://www.alda-europe.eu

Contactpersoon: Antonella Valmorbida, directeur, antonella.valmorbida@aldaintranet.org

http://www.autismeurope.org

Contactpersoon: Aurelie Baranger, directeur, secretariat@autismeurope.org

http://www.caritas-europa.org

Contactpersoon: PPeter Verhaeghe, hoofd van de eenheid "Belangenbehartiging", pverhaeghe@caritas-europa.org

http://www.cecodhas.org

Contactpersoon: Julien Dijol, beleidsmedewerker, julien.dijol@cecodhas.org

http://www.cev.be

Contactpersoon: Daniela Bosioc, beleid en projecten, daniela.bosioc@cev.be

http://www.coface-eu.org

Contactpersoon: Michela Costa, beleidsmedewerker, mcosta@coface-eu.org

http://www.ccre.org

Contactpersoon: Christina Dziewanska-Stringer, beleidsadviseur, christina.dziewanska-stringer@ccre-cemr.org

http://www.csreurope.org

Contactpersoon: Sarah Dekkiche, projectmanager diensten, sd@csreurope.org

http://www.ehima.com

Contactpersoon: Soeren Hougaard, secretaris-generaal, sh@ehima.com

http://www.age-platform.eu/images/stories/ELISAN.pdf

Contactpersoon: Elena Curtopassi, beleidsmedewerkster sociale zaken, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.eufed.org

Contactpersoon: prof. dr. Paul Goldfinch, voorzitter, paul@cassley.org

http://www.eugms.org

Contactpersoon: Prof. Jean-Pierre Michel, voorzitter, jean-pierre.michel@unige.ch

http://www.eurocarers.org

Contactpersoon: Robert Anderson, voorzitter, info@eurocarers.org

http://www.eurochild.org

Contactpersoon: Björn Becker, voorlichting en communicatie, bjoern.becker@eurochild.org

http://www.eurocommerce.be

Contactpersoon: Ilaria Savoini, medewerkster sociale zaken, savoini@eurocommerce.be

http://www.eurohealthnet.eu

Contactpersoon: Karen Vandeweghe, coördinator netwerkontwikkeling, k.vandeweghe@eurohealthnet.eu

http://www.efort.org

Contactpersoon: Prof Wolfhart Puhl, voormalig voorzitter, nu voorzitter van de commissie Externe zaken contacten, wolfhart.puhl@efort.org

http://www.efc.be

Contactpersoon: Giulia Lombardi, beleidsmedewerker EU-zaken, glombardi@efc.be

http://www.ehfa.eu

Contactpersoon: Kasia Scoggins, hoofd van de Brusselse vestiging, kasia.scoggins@ehfa.eu

http://www.eular.org

Contactpersoon: Ulrike Kieper, brussels@eular.eu

http://www.emsa-europe.org

Contactpersoon: Sofia Ribeiro, vice-voorzitter externe aangelegenheden, vpe@emsa-europe.eu

http://www.ensa-network.eu

Contactpersoon: Elena Curtopassi, beleidsmedewerker sociale zaken, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.esip.org

Contactpersoon: Dr Christine Dawson, comitécoördinator, christine.dawson@esip.org

http://www.edf-feph.org

Contactpersoon: Simona Giarratano, beleidsmedewerker, simona.giarratano@edf-feph.org

http://eurohealth.ie

Contactpersoon: Hildrun Sundseth, hoofd EU-beleid, Europese coalitie van kankerpatiënten, Directeur Europa, hildrun.sundseth@skynet.be

http://www.youthforum.org

Contactpersoon: Santa Ozolina, beleidsmedewerker werkgelegenheid en sociale zaken, santa.ozolina@youthforum.org

http://www.enar-eu.org

Contactpersoon: Celina Kin-Armbrust, campagnes en beleid, celina@enar-eu.org

http://www.enna-europe.org

Contactpersoon: Kim Leonard Smouter, secretaris-generaal, kim.smouter@enna-europe.org

http://www.eapn.eu

Contactpersoon: Amana Ferro, beleidsmedewerker, amana.ferro@eapn.eu

http://www.eucis-lll.eu

Contactpersoon: Audrey Frith, directeur, audrey.frith@eucis-lll.eu

http://www.esn-eu.org

Contactpersoon: Stephen Barnett, hoofdmedewerker beleidszaken, stephen.barnett@esn-eu.org

Contactpersoon: Bruno Costantini, secretaris-generaal, bcostantini@etuc.org
Koning Albert II-laan 5, 1210 Brussel

http://www.fefaf.be/home_fr.php

Contactpersoon: Marielle Helleputte, secretaris-generaal, mehelleputte@skynet.be

http://www.engso.com

Contactpersoon: Heidi Pekkola, beleids- en communicatiemedewerker, pekkola@euoffice.eurolympic.org

http://www.epda.eu.com

Contactpersoon: Heather Clarke, beleidszaken, heather@epda.eu.com

http://www.eahsa.eu

Contactpersoon: Robert Speiser, uitvoerend directeur, director@eahsa.eu

http://www.aeip.net

Contactpersoon: Magdalena Machalska, adviseur gezondheidszaken, magdalena.machalska@aim-mutual.org

http://www.womenlobby.org/?lang=en

Contactpersoon: Cecile Greboval, secretaris-generaal, ewl@womenlobby.org

http://www.eurosafe.eu.com

Contactpersoon: Wim Rogmans, secretaris-generaal, w.rogmans@eurosafe.eu.com

http://www.helpage.org

Contactpersoon: Ellen Graham, EU-beleidsadviseur, egraham@helpage.org

http://www.idf.org

Contactpersoon: Katie Gallagher, beleidsmedewerker, katie.gallagher@idf-europe.org

http://www.ifglobal.org

Contactpersoon: Stefania Pirani, coördinator Europese projecten, stefania.pirani@ifglobal.org

http://www.isca-web.org

Contactpersoon: Jacob Schouenborg, secretaris-generaal, js@isca-web.org

http://www.mhe-sme.org

Contactpersoon: Paulina Banas, beleidsmedewerker sociale zaken, paulina.banas@mhe-sme.org

http://www.cpme.eu

Contactpersoon: Anamaria Corca, EU-beleidsassistent, anamaria.corca@cpme.eu

http://www.reif-eu.org

Contactpersoon: Guillaume Filhon, permanent vertegenwoordiger, guillaume.filhon@reif-eu.org

http://www.redcross-eu.net/en/

Contactpersoon: Eberhard Lueder, hoofd intracommunautaire aangelegenheden, intracommunity@redcross-eu.net

http://www.smes-europa.org

Contactpersoon: Luigi Leonori, voorzitter, smeseu@smes-europa.org

http://www.ecdl.org

Contactpersoon: Dimitris Theodorakis, beleidsmedewerker/onderzoeker, dimitris.theodorakis@ecdl.org

http://www.aer.eu

Contactpersoon: Ourania Georgoutsakou, senior beleidscoördinator, comité voor sociaal beleid en volksgezondheid, g.ourania@aer.eu