Navigációs útvonal

  • Nyomtat
  • Betűméret csökkentése
  • Betűméret növelése
  • Kontrasztos megjelenítés
  • Alapértelmezett színséma

A koalíció

A 2012-es európai év koalíciója jelenleg több mint 50 európai szervezetet számlál. A koalíció tagjai a tevékeny időskor és a nemzedékek közötti szolidaritás európai évét lehetőségnek tekintik arra, hogy minden korosztály számára méltányos és fenntartható módon lehessen kezelni az életkoron alapuló hátrányos megkülönböztetés és a demográfiai változások kérdését.

Az európai év arra ösztönöz, hogy újító szellemű megoldásokat találjunk az öregedő európai társadalom előtt álló gazdasági és társadalmi kihívásokra. Emellett segíteni fog az idősebb embereknek abban, hogy testileg és szellemileg is egészségesek maradjanak, és tevékenyebb szerepet játszhassanak a munkaerőpiacon és abban a közösségben, ahol élnek.

Tagok

http://www.age-platform.eu

Kapcsolattartó személy: Alice Sinigaglia, logisztikai és kampányfelelős, alice.sinigaglia@age-platform.eu

http://www.alzheimer-europe.org

Kapcsolattartó személy: Annette Dumas, uniós szakreferens, annette.dumas@alzheimer-europe.org

http://www.aer.eu

Kapcsolattartó személy: Ourania Georgoutsakou, vezető szakpolitikai koordinátor, Európai Régiók Gyűlése, szociálpolitikai és népegészségügyi bizottság, g.ourania@aer.eu

http://www.alda-europe.eu

Kapcsolattartó személy: Antonella Valmorbida, igazgató, antonella.valmorbida@aldaintranet.org

http://www.autismeurope.org

Kapcsolattartó személy: Aurelie Baranger, igazgató, secretariat@autismeurope.org

http://www.caritas-europa.org

Kapcsolattartó személy: Peter Verhaeghe, a képviseleti ügyekkel foglalkozó csoport vezetője, pverhaeghe@caritas-europa.org

http://www.cecodhas.org

Kapcsolattartó személy: Julien Dijol, projektigazgató, julien.dijol@cecodhas.org

http://www.cev.be

Kapcsolattartó személy: Daniela Bosioc, szakreferens és projektvezető, daniela.bosioc@cev.be

http://www.coface-eu.org 

Kapcsolattartó személy: Michela Costa, szakreferens, mcosta@coface-eu.org

http://www.ccre.org 

Kapcsolattartó személy: Christina Dziewanska-Stringer, politikai tanácsadó, christina.dziewanska-stringer@ccre-cemr.org

http://www.csreurope.org

Kapcsolattartó személy: Sarah Dekkiche, projektvezető, szolgáltatásokkal foglalkozó csoport, sd@csreurope.org

http://www.ecdl.org

Kapcsolattartó személy: Dimitris Theodorakis, szakreferens és tudományos munkatárs, dimitris.theodorakis@ecdl.org

http://www.eurocarers.org

Kapcsolattartó személy: Robert Anderson, elnök, info@eurocarers.org

http://www.eurochild.org

Kapcsolattartó személy: Björn Becker, tájékoztatási és kommunikációs referens, bjoern.becker@eurochild.org

http://www.eurocommerce.be

Kapcsolattartó személy: Ilaria Savoini, szociális tanácsadó, savoini@eurocommerce.be

http://www.eurodiaconia.org

Kapcsolattartó személy: Laura Jones, office@eurodiaconia.org

http://www.eurohealthnet.eu

Kapcsolattartó személy: Karen Vandeweghe, hálózatfejlesztési koordinátor, k.vandeweghe@eurohealthnet.eu

http://www.eapn.eu

Kapcsolattartó személy: Amana Ferro, szakreferens, amana.ferro@eapn.eu

http://www.eahsa.eu

Kapcsolattartó személy: Robert Speiser, ügyvezető igazgató, director@eahsa.eu

http://www.aeip.net

Kapcsolattartó személy: Magdalena Machalska, egészségüggyel foglalkozó tanácsadó, magdalena.machalska@aim-mutual.org

http://www.eucis-lll.eu

Kapcsolattartó személy: Audrey Frith, igazgató, audrey.frith@eucis-lll.eu

http://www.edf-feph.org

Kapcsolattartó személy: Simona Giarratano, szakreferens, simona.giarratano@edf-feph.org

http://www.efort.org

Kapcsolattartó személy: Prof. Wolfhart Puhl, a külkapcsolati bizottság elnöke, korábbi elnök, wolfhart.puhl@efort.org

Kapcsolattartó személy: Bruno Costantini, főtitkár, bcostantini@etuc.org

Boulevard du Roi Albert II 5, 1210 Bruxelles

http://www.efc.be

Kapcsolattartó személy: Giulia Lombardi, uniós ügyekkel foglalkozó szakreferens, glombardi@efc.be

http://www.ehfa.eu

Kapcsolattartó személy: Kasia Scoggins, a brüsszeli iroda vezetője, kasia.scoggins@ehfa.eu

http://www.ehima.com

Kapcsolattartó személy: Soeren Hougaard, főtitkár, sh@ehima.com

http://eurohealth.ie

Kapcsolattartó személy: Hildrun Sundseth, az Európai Rákbetegek Koalíciója (European Cancer Patient Coalition, ECPC) európai uniós szakpolitikákért felelős szervezeti egységének vezetője, hildrun.sundseth@skynet.be

http://www.eular.org

Kapcsolattartó személy: Ulrike Kieper, brussels@eular.eu

http://www.age-platform.eu/images/stories/ELISAN.pdf

Kapcsolattartó személy: Elena Curtopassi, szociálpolitikai referens, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.emsa-europe.org

Kapcsolattartó személy: Sofia Ribeiro, külkapcsolati elnökhelyettes, vpe@emsa-europe.eu

http://www.enar-eu.org

Kapcsolattartó személy: Celina Kin-Armbrust, kampányfelelős és szakreferens, celina@enar-eu.org

http://www.enna-europe.org

Kapcsolattartó személy: Kim Leonard Smouter, főtitkár, kim.smouter@enna-europe.org

http://www.ensa-network.eu

Kapcsolattartó személy: Elena Curtopassi, szociális szakreferens, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.engso.com

Kapcsolattartó személy: Heidi Pekkola, szakreferens és kommunikációs vezető, pekkola@euoffice.eurolympic.org

http://www.epda.eu.com

Kapcsolattartó személy: Heather Clarke, politikai ügyek, heather@epda.eu.com

http://www.esip.org

Kapcsolattartó személy: Dr Christine Dawson, bizottsági koordinátor, christine.dawson@esip.org

http://www.esn-eu.org

Kapcsolattartó személy: Stephen Barnett, vezető szakreferens, stephen.barnett@esn-eu.org

http://www.eufed.org

Kapcsolattartó személy: Dr. Paul Goldfinch professzor, elnök, paul@cassley.org

http://www.eugms.org

Kapcsolattartó személy: Prof. Jean-Pierre Michel, elnök, jean-pierre.michel@unige.ch

http://www.womenlobby.org/?lang=en

Kapcsolattartó személy: Cecile Greboval, főtitkár, ewl@womenlobby.org

http://www.youthforum.org

Kapcsolattartó személy: Santa Ozolina, szakreferens, foglalkoztatási és szociális ügyek, santa.ozolina@youthforum.org

http://www.eurosafe.eu.com

Kapcsolattartó személy: Wim Rogmans, főtitkár, w.rogmans@eurosafe.eu.com

http://www.fefaf.be/home_fr.php

Kapcsolattartó személy: Marielle Helleputte, főtitkár, mehelleputte@skynet.be

http://www.helpage.org

Kapcsolattartó személy: Ellen Graham, uniós politikai tanácsadó, egraham@helpage.org

http://www.aim-mutual.org

Kapcsolattartó személy: Dr Philippe Swennen, projektigazgató, philippe.swennen@aim-mutual.org

http://www.idf.org

Kapcsolattartó személy: Katie Gallagher, helyettes szakreferens, katie.gallagher@idf-europe.org

http://www.ifglobal.org

Kapcsolattartó személy: Stefania Pirani, az európai projektek koordinátora, stefania.pirani@ifglobal.org

http://www.iofbonehealth.org

Kapcsolattartó személy: Donna Spafford, dspafford@iofbonehealth.org

http://www.isca-web.org

Kapcsolattartó személy: Jacob Schouenborg, főtitkár, js@isca-web.org

http://www.mhe-sme.org

Kapcsolattartó személy: Paulina Banas, szociálpolitikai referens, paulina.banas@mhe-sme.org

http://www.redcross-eu.net/en/

Kapcsolattartó személy: Eberhard Lueder, a közösségen belüli ügyek felelőse, intracommunity@redcross-eu.net

http://www.reif-eu.org

Kapcsolattartó személy: Guillaume Filhon, állandó képviselő, guillaume.filhon@reif-eu.org

http://www.smes-europa.org

Kapcsolattartó személy: Luigi Leonori, elnök, smeseu@smes-europa.org

http://www.cpme.eu

Kapcsolattartó személy: Anamaria Corca, uniós szakpolitikai asszisztens, anamaria.corca@cpme.eu