Cesta

  • Vytisknout stránku
  • Zmenšit písmo
  • Zvětšit písmo
  • Zobrazit s maximálním kontrastem
  • Zvolte barvu zobrazení

Koalice

Koalice vytvořené v rámci Evropského roku 2012 se účastní více než 50 evropských organizací, které spatřují v Evropském roce aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity příležitost řešit otázky věkové diskriminace a demografických změn způsobem, jenž bude udržitelný a spravedlivý vůči všem věkovým skupinám.

Tento Evropský rok bude propagovat inovativní řešení ekonomických a sociálních výzev, kterým Evropané v současnosti čelí. Povede seniory k tomu, aby si udrželi dobré fyzické a duševní zdraví a zapojovali se aktivně na pracovním trhu a ve společnosti obecně.

Členové

http://www.age-platform.eu

Kontakt: Alice Sinigaglia, referentka pro logistiku a vedení kampaně, alice.sinigaglia@age-platform.eu

http://www.alzheimer-europe.org

Kontakt: Annette Dumas, referentka pro evropské záležitosti, annette.dumas@alzheimer-europe.org

http://www.autismeurope.org

Kontakt: Aurelie Baranger, vedoucí, secretariat@autismeurope.org

http://www.caritas-europa.org

Kontakt: Peter Verhaeghe, vedoucí oddělení pro advokacii, pverhaeghe@caritas-europa.org

http://www.cecodhas.org

Kontakt: Julien Dijol, referent, julien.dijol@cecodhas.org

http://www.redcross-eu.net/en/

Kontakt: Eberhard Lueder, vedoucí pro záležitosti uvnitř Společenství, intracommunity@redcross-eu.net

http://www.csreurope.org

Kontakt: Sarah Dekkiche, vedoucí projektu služeb, sd@csreurope.org

http://www.mhe-sme.org

Kontakt: Paulina Banas, referentka pro sociální politiku, paulina.banas@mhe-sme.org

http://www.age-platform.eu/images/stories/ELISAN.pdf

Kontakt: Elena Curtopassi, referentka pro sociální politiku, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.eurocarers.org

Kontakt: Robert Anderson, předseda, info@eurocarers.org

http://www.eurochild.org

Kontakt: Björn Becker, informační a komunikační referent, bjoern.becker@eurochild.org

http://www.eahsa.eu

Kontakt: Ilaria Savoini, poradkyně pro sociální záležitosti, savoini@eurocommerce.be

http://www.eurohealthnet.eu

Kontakt: Karen Vandeweghe, koordinátorka rozvoje sítě, k.vandeweghe@eurohealthnet.eu

http://www.epda.eu.com

Kontakt: Heather Clarke, politické záležitosti, heather@epda.eu.com

Kontakt: Bruno Costantini, generální ředitel, bcostantini@etuc.org

Boulevard du Roi Albert II 5, 1210 Bruxelles

http://www.efort.org

Kontakt: Prof. Wolfhart Puhl, předseda výboru pro zahraniční záležitosti a kontakty a bývalý předseda federace, wolfhart.puhl@efort.org

http://www.eufed.org

Kontakt: Prof. Dr. Paul Goldfinch, předseda, paul@cassley.org

http://www.fefaf.be/home_fr.php

Kontakt: Marielle Helleputte, generální ředitelka, mehelleputte@skynet.be

http://www.eular.org

Kontakt: Ulrike Kieper, brussels@eular.eu

http://www.engso.eu

Kontakt: Heidi Pekkola, politická a komunikační referentka, pekkola@euoffice.eurolympic.org

http://www.eucis-lll.eu

Kontakt: Audrey Frith, vedoucí, audrey.frith@eucis-lll.eu

http://www.esip.org

Kontakt: dr. Christine Dawson, koordinátorka výboru, christine.dawson@esip.org

http://www.eapn.eu

Kontakt: Amana Ferro, referentka, amana.ferro@eapn.eu

http://www.enar-eu.org

Kontakt: Celina Kin-Armbrust, referentka pro vedení kampaně, celina@enar-eu.org

http://www.enna-europe.org

Kontakt: Kim Leonard Smouter, generální tajemník, kim.smouter@enna-europe.org

http://www.ensa-network.eu

Kontakt: Elena Curtopassi, referentka pro sociální věci, elena.curtopassi@regione.veneto.it

http://www.esn-eu.org

Kontakt: Stephen Barnett, hlavní referent, stephen.barnett@esn-eu.org

http://www.eugms.org

Kontakt: Prof. Jean-Pierre Michel, předseda, jean-pierre.michel@unige.ch

http://www.womenlobby.org/?lang=en

Kontakt: Cecile Greboval, generální tajemnice, ewl@womenlobby.org

http://www.cev.be

Kontakt: Daniela Bosioc, referentka a vedoucí projektu, daniela.bosioc@cev.be

http://www.youthforum.org

Kontakt: Santa Ozolina, referentka pro otázky zaměstnanosti a sociální věci, santa.ozolina@youthforum.org

http://www.edf-feph.org

Kontakt: Simona Giarratano, referentka, simona.giarratano@edf-feph.org

http://www.eahsa.eu

Kontakt: Robert Speiser, výkonný ředitel, director@eahsa.eu

http://www.aeip.net

Kontakt: Magdalena Machalska, poradkyně pro otázky zdraví, magdalena.machalska@aim-mutual.org

http://www.ehfa.eu

Kontakt: Kasia Scoggins, vedoucí bruselské kanceláře, kasia.scoggins@ehfa.eu

http://www.emsa-europe.org

Kontakt: Sofia Ribeiro, místopředsedkyně pro zahraniční záležitosti, vpe@emsa-europe.eu

http://www.ehima.com

Kontakt: Soeren Hougaard, generální tajemník, sh@ehima.com

http://www.efc.be

Kontakt: Giulia Lombardi, referentka pro záležitosti EU, glombardi@efc.be

http://eurohealth.ie

Kontakt: Hildrun Sundseth, vedoucí pro politiku EU, Evropská koalice pacientů s rakovinou, ředitelka pro Evropu, hildrun.sundseth@skynet.be

http://www.reif-eu.org

Kontakt: Guillaume Filhon, stálý zástupce, guillaume.filhon@reif-eu.org

http://www.helpage.org

Kontakt: Ellen Graham, poradkyně v oblasti politiky EU, egraham@helpage.org

http://www.coface-eu.org

Kontakt: Michela Costa, referentka, mcosta@coface-eu.org

http://www.idf.org

Kontakt: Katie Gallagher, pomocná referentka, katie.gallagher@idf-europe.org

http://www.ifglobal.org

Kontakt: Stefania Pirani, koordinátorka evropských projektů, stefania.pirani@ifglobal.org

http://www.isca-web.org

Kontakt: Jacob Schouenborg, generální tajemník, js@isca-web.org

http://www.aim-mutual.org

Kontakt: Dr Philippe Swennen, vedoucí projektu, philippe.swennen@aim-mutual.org

http://www.ecdl.org

Kontakt: Dimitris Theodorakis, referent pro otázky výzkumu, dimitris.theodorakis@ecdl.org

http://www.eurosafe.eu.com

Kontakt: Wim Rogmans, generální tajemník, w.rogmans@eurosafe.eu.com

http://www.ccre.org

Kontakt: Christina Dziewanska-Stringer, politická poradkyně, christina.dziewanska-stringer@ccre-cemr.org

http://www.alda-europe.eu

Kontakt: Antonella Valmorbida, ředitelka, antonella.valmorbida@aldaintranet.org

http://www.aer.eu

Kontakt: Urania Georgutsaku, hlavní koordinátorka, Výbor AER pro sociální politiku a veřejné zdraví, g.ourania@aer.eu

http://www.smes-europa.org

Kontakt: Luigi Leonori, předseda, smeseu@smes-europa.org

http://www.cpme.eu

Kontakt: Anamaria Corca, asistentka pro oblast politiky EU, anamaria.corca@cpme.eu