Cesta

Další nástroje

  • Zmenšit písmo
  • Zvětšit písmo
  • Zobrazit s maximálním kontrastem
  • Zvolte barvu zobrazení
Europe Direct

Máte nějaké dotazy ohledně EU? Služba Europe Direct vám může pomoci.

Stěhuji se v rámci Evropy do zahraničí, jak získám povolení k pobytu? Jaká platí pravidla pro roamingové poplatky? Můj let byl zrušen, jaká mám práva? O jaké granty EU může moje organizace žádat? Odpovědi na tyto a mnohé další dotazy vám poskytne ústřední informační služba Europe Direct.

Jestliže hledáte poradenství nebo pomoc ve svém okolí nebo místní fórum rozvíjející dialog a informovanost o politikách EU, obraťte se na nejbližší místní informační středisko.

Vezměte prosím na vědomí, že úřady EUROPE DIRECT bude uzavřeny od 23.prosince do 2. ledna. Bude nám potěšením zpracovat vaše dotazy,  od 5. ledna. EUROPE DIRECT tým vám přeje veselé Vánoce a šťastný Nový rok.

Telefon

00 800 6 7 8 9 10 11
– odkudkoli v EU
– 9:00–18.00 SEČ (v pracovní dny)
– v kterémkoli úředním jazyce EU

Ve vaší zemi

Pokud chcete získat informace nebo se zúčastnit místních informačních akcí, navštivte nejbližší středisko Europe Direct, nebo do něj zavolejte, či pošlete e-mail.

E-mail

Odpovědi jsou běžně zasílány do 3 pracovních dnů, složitější dotazy však mohou vyžadovat více času.

Webový chat

Pomoc při hledání konkrétních informací na stránkách Evropské unie můžete získat díky webovému chatu v angličtině, němčině a francouzštině (9:00–18.00 SEČ v pracovní dny).

Užitečné odkazy