Navigācijas ceļš

Citi rīki

 • Samazināt tekstu
 • Palielināt tekstu
 • Izveleties tumšu fonu
 • Izvēlieties standarta krāsu

“Europe Direct” pa tālruni


Kā piezvanīt "Europe Direct"?

 • Bezmaksas zvans*: zvaniet uz 00 800 6 7 8 9 10 11 no jebkuras vietas Eiropas Savienībā.
  * Daži operatori liedz piekļuvi numuriem, kas sākas ar 00 800, vai arī prasa samaksu par šiem zvaniem (tas sakāms arī par taksofoniem un atsevišķām viesnīcām).
 • Zvans pēc parastā tarifa: zvaniet uz +32 2 299 96 96 no jebkuras vietas pasaulē. Uz jūsu zvanu atbildēs angliski, taču varēsit izvēlēties operatoru, kas runā kādā citā ES oficiālajā valodā.

Lapas augša

Ja vēlaties, lai mēs jums atzvanām

 • Atzvanīšanas pakalpojums, ko var pasūtīt ar īsziņu: atsūtiet mums īsziņu* (SMS) uz +32-472-6 7 8 9 10 ar tekstu "Call me", un mēs jums atzvanīsim, tiklīdz varēsim. Ja jūsu tālruņa numurs ir slēpts (proti, saņemot īsziņu, mums tas nav redzams), iekļaujiet to savas īsziņas tekstā (valsts kods + tālruņa numurs).
  * Tiks piemērots jūsu operatora parastais īsziņu tarifs. Ja atzvanīšanas brīdī esat ārzemēs, būs jāmaksā par viesabonēšanu.
 • Atzvanīšana jums izdevīgā laikā: ja gribat, lai jums atzvanām jūsu norādītā laikā, aizpildiet zemāk pieejamo veidlapu.

Lapas augša

Kāds ir darbalaiks?

Darbadienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 pēc Centrāleiropas laika (CET).

Ārpus darbalaika varat atstāt balss ziņojumu.

Lapas augša

Vai šis pakalpojums ir par velti?

— informāciju sniedz bez samaksas, tāpat arī lielākā daļa zvanu ir bezmaksas (izņemot dažus operatorus, viesnīcas vai taksofonus).

Lapas augša

Vai varu runāt ar operatoru savā valodā?

– ja tā ir ES oficiālā valoda.

Uz jūsu zvanu atbildēs tās ES valsts valodā, no kuras zvanāt. Ja nerunājat šajā valodā, tad varat lūgt, lai jūs savieno ar operatoru, kas runā jūsu valodā.

Ja nav pieejams neviens operatoriem, kurš pārvalda jūsu valodu, varat izvēlēties citu valodu vai lūgt, lai jums vēlāk pārzvana.

Lapas augša

Cik ilgi būs jāgaida atbilde?

90 % gadījumu jautājumam rod atbildi, piezvanot vienu reizi.

Tomēr sarežģītākiem jautājumiem ir jāveic izpēte, kas prasa laiku. Šādos gadījumos jums var lūgt, lai nosūtāt savu jautājumu pa e-pastu, vai arī operators piedāvās pārzvanīt.

Jums paziņos, kas izskatīs jūsu jautājumu un kad varat gaidīt atbildi.

Lapas augša

Atruna

Kontaktcentrs "Europe Direct" dara visu, lai sniegtu prasīto informāciju vai arī ieteiktu kompetentu dienestu. Tomēr sniegto informāciju nevar uzskatīt par juridiski saistošu.

Lapas augša