Naršymo kelias

Papildomos priemonės

 • Sumažinti šriftą
 • Padidinti šriftą
 • Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą
 • Pasirinkite standartinę spalvinę versiją

Informacija apie skambučius


Kaip skambinti į „Europe Direct“?

 • Nemokamai* skambinkite numeriu 00 800 6 7 8 9 10 11 iš bet kurios ES vietos.
  * kai kurie ryšio paslaugų teikėjai (taip pat telefonai telefono būdelėse ir viešbučiai) nesuteikia galimybės naudotis 00 800 numeriais arba gali imti mokestį už skambučius šiais numeriais.
 • Mokant įprastiniu ryšio tarifu skambinkite +32-2-299 96 96 iš bet kurios pasaulio vietos. Į skambutį atsilieps angliškai kalbantis darbuotojas, bet galite paprašyti, kad jus sujungtų su viena iš kitų oficialiųjų ES kalbų kalbančiu darbuotoju.

Į puslapio pradžią

Ar norite, kad jums perskambintume?

 • Perskambinimo paslauga trumpąja žinute: atsiųskite SMS žinutę* „Paskambinkite“ numeriu +32-472-6 7 8 9 10 ir mes jums perskambinsime, kai tik galėsime. Jei jūsų numeris nerodomas (ir mes negalime jo matyti, kai gauname žinutę), įrašykite jį SMS žinutėje taip: šalies kodas + numeris.
  * Taikomi įprasti jūsų operatoriaus trumpųjų žinučių tarifai. Jei jums perskambinama, kai esate užsienyje, gali būti taikomi tarptinklinio ryšio mokesčiai.
 • Perskambinimas sutartu laiku. Užpildykite šią formą ir mes paskambinsime jums patogiu laiku.

Į puslapio pradžią

Kuriuo paros metu galima skambinti?

Darbo dienomis 9.00–18.00 Vidurio Europos laiku.

Jeigu paskambinsite kitu laiku, galėsite palikti balso žinutę.

Į puslapio pradžią

Ar ši paslauga nemokama?

Taip, informacija teikiama nemokamai, dauguma atvejų skambučiai taip pat nemokami (nors kai kurie ryšio paslaugų teikėjai gali imti mokestį, taip pat gali reikėti mokėti, jeigu skambinsite iš telefono būdelės arba viešbučio).

Į puslapio pradžią

Ar galiu kalbėti savo kalba?

Taip, jeigu tai viena iš oficialiųjų ES kalbų.

Į jūsų skambutį bus atsiliepta tos ES šalies kalba, iš kurios skambinate. Jeigu tai nėra jūsų kalba, galite paprašyti sujungti jus su jūsų kalba kalbančiu darbuotoju.

Jeigu tuo metu nėra laisvo jūsų kalba kalbančio darbuotojo, galite arba pasirinkti kalbėti kita kalba, arba paprašyti, kad jums perskambintų vėliau.

Į puslapio pradžią

Ar greitai galiu tikėtis gauti atsakymą?

Į 90 % užklausų telefonu atsakoma iš karto.

Vis dėlto atsakymams į sudėtingesnius klausimus gali prireikti daugiau laiko. Tokiais atvejais jūsų gali būti paprašyta klausimą atsiųsti e. paštu arba palūkėti, kol perskambinsime.

Jums bus pranešta, kas sprendžia jūsų klausimą ir kada galite tikėtis atsakymo.

Į puslapio pradžią

Teisinės atsakomybės apribojimas

„Europe Direct“ kontaktinis centras stengiasi suteikti jums reikalingą informaciją arba nukreipti į tinkamą šaltinį. Vis dėlto teikiamos informacijos negalima laikyti teisiškai įpareigojama.

Į puslapio pradžią