Navigatsioonitee

Lisatööriistad

 • Tekst väiksem
 • Tekst suurem
 • Kõrge kontrastsusega versioon
 • Valige tavaline värviversioon

Telefon – teenuse üksikasjad


Kuidas Europe Directile helistada?

 • Tasuta*? Helistage numbril 00 800 6 7 8 9 10 11 mis tahes ELis asuvast paigast.
  * Mõni operaator (ning telefonikabiin ja hotell) ei võimalda juurdepääsu numbrikombinatsiooniga 00 800 algavatele telefoninumbritele või võib sellistele numbritele helistamise eest tasu võtta.
 • Tavatariifiga? Helistage numbril +32-2-299 96 96 mis tahes maailma paigast. Teie kõnele vastab inglise keelt kõnelev operaator, kuid võite paluda ühendada end ELi muud ametlikku keelt kõneleva operaatoriga.

Üles

Kas soovite, et helistame teile tagasi?

 • Tagasihelistamisteenus sms-i teel – saatke meile tekstsõnum (sms)* numbrile +32-472-6 7 8 9 10 sõnadega „Helistage mulle” ning me helistame teile tagasi esimesel võimalusel. Kui teie number ei ole avalik (s.t me ei näe seda), siis sisetage see oma sõnumis koos riigi suunakoodiga.
  * rakendatakse teie operaatori tavapäraseid sõnumihindu. Kui teile helistatakse tagasi, kui te olete välismaal, siis lisandub kõnerändlustasu.
 • Kokkulepitud tagasihelistamine – Täitke allolev vorm ning me helistame teile tagasi just teile sobival ajal.

Üles

Mis kellaajal helistada?

Argipäeviti 9.00–18.00 Kesk-Euroopa aja järgi.

Väljaspool seda ajavahemikku saate jätta kõneteate.

Üles

Kas teenus on tasuta?

Jah, antav teave on tasuta nagu ka enamik kõnesid (ehkki mõne operaatori, telefonikabiini ja hotelli puhul võib helistamine olla tasuline).

Üles

Kas helistades saab emakeeles suhelda?

Jah, kui see on ELi ametlik keel.

Kõnele vastatakse ELi selle riigi keeles, kust helistate. Kui tegu ei ole Teie emakeelega, võite paluda ühendada end Teie emakeelt kõneleva operaatoriga.

Kui mitte ükski Teie emakeelt kõnelevatest operaatoritest ei ole saadaval, võite valida muu keele või paluda, et Teile hiljem tagasi helistataks.

Üles

Kui kiirelt vastuse saab?

90% päringutest saavad vastuse ühe telefonikõne käigus.

Keerukamate küsimuste korral võib aga uurimiseks kauem aega kuluda. Sellistel juhtudel võidakse paluda Teil saata küsimus e-kirjaga või oodata, kuni Teile tagasi helistatakse.

Teile antakse teada, kes küsimusega tegeleb ja millal vastust oodata võite.

Üles

Vastutuse välistamine

Europe Directi kontaktikeskuse ülesanne on pakkuda Teile teavet, mida otsite, või suunata Teid asjakohase allika juurde. Pakutavat teavet aga ei saa pidada õiguslikult siduvaks.

Üles