Cesta

Další nástroje

 • Zmenšit písmo
 • Zvětšit písmo
 • Zobrazit s maximálním kontrastem
 • Zvolte barvu zobrazení

Podrobnosti o telefonické službě


Jak se dovolám do Europe Direct?

 • Zdarma*? Volejte 00 800 6 7 8 9 10 11 odkudkoli v EU.
  * Někteří operátoři (a telefonní automaty a hotely) neposkytují přístup k linkám s předčíslím 00 800 nebo mohou toto telefonní spojení zpoplatnit.
 • Za běžnou sazbu? Volejte +32-2-299 96 96 odkudkoli na světě. Ohlásí se vám anglicky hovořící operátor, ale můžete požádat o spojení s operátorem, který hovoří i jiným úředním jazykem EU.

Nahoru

Chcete, abychom vám zavolali zpět?

 • Služba zpětného volání prostřednictvím SMS - Pošlete nám textovou zprávu (SMS)* se slovy „Zavolejte mi“ na číslo +32-472-6 7 8 9 10 a my vám co nejdříve zavoláme zpět. Pokud máte své číslo skryté (takže ho při obdržení zprávy neuvidíme), uveďte h prosím do textu zprávy: předčíslí státu + číslo.
  * Zaplatíte běžnou sazbu svého operátora za zprávu. Pokud vám zavoláme zpět během vašeho pobytu v zahraničí, budete pravděpodobně platit za roaming.
 • Naplánované zpětné volání - Vyplňte níže uvedený formulář a my zavoláme, až se vám to bude hodit.

Nahoru

Kdy můžu volat?

V pracovní dny mezi 9:00–18:00 SEČ.

Mimo tyto hodiny můžete nechat hlasovou zprávu.

Nahoru

Jedná se o bezplatnou službu?

Ano – informace jsou poskytovány zdarma, stejně jako většina telefonních hovorů (někteří operátoři, telefonní automaty nebo hotely však mohou telefonické spojení zpoplatnit).

Nahoru

Můžu volat ve svém jazyce?

Ano – jestliže se jedná o úřední jazyk EU.

Váš dotaz bude zodpovězen v úředním jazyce země EU, z níž voláte. Pokud tímto jazykem nehovoříte, můžete požádat o spojení s operátorem, který hovoří vaším jazykem.

Není-li k dispozici žádný z operátorů, kteří hovoří vaším jazykem, můžete si buď zvolit jiný jazyk nebo požádat, aby vám služba Europe Direct zavolala později.

Nahoru

Za jak dlouho můžu očekávat odpověď?

90 % dotazů se vyřeší během jediného telefonátu.

Složitější dotazy však mohou vyžadovat delší zkoumání. V takovém případě můžete být požádáni, abyste dotaz zaslali e-mailem nebo vyčkali, až vám zavoláme.

Bude vám sděleno, kdo se vaším dotazem zabývá a za jak dlouho můžete očekávat odpověď.

Nahoru

Vyloučení odpovědnosti

Kontaktní středisko Europe Direct se snaží vám poskytnout informace, které požadujete, nebo vám doporučí jiný kontakt nebo zdroj informací. Poskytnuté informace nicméně nejsou právně závazné.

Nahoru