Language selector

Didelio kontrasto vaizdasStandartinio dydžio šriftasDidinti šriftą

Informacija pateikiama 24 kalbomis

Kuo patrauklus darbas ES institucijose?


Tikra europietiška karjera

Domina įdomus darbas dinamiškoje aplinkoje?
Nuolat ieškome žmonių, kurie yra pasirengę priimti iššūkius ir kurti Europos ateitį.

Europos Sąjungos institucijos ambicingiems ir gabiems žmonėms siūlo tarptautinę karjerą ir daugybę galimybių. Dirbsite Europos širdyje, dinamiškoje tarptautinėje aplinkoje, ir nuo pat pirmos darbo dienos jums bus patikėtos atsakingos užduotys. Esame čia tam, kad dirbtume 28 valstybių narių 500 milijonų gyventojų, todėl pasirenkite ypatingo užmojo ir masto darbams. Turėsite galimybę konkrečiai prisidėti prie svarbių pokyčių.

Jei baigiate studijas arba esate aukštosios mokyklos absolventas, galite pretenduoti į įvairių sričių darbo be pirminės patirties postus. Tai gali būti įdomios ir tikrai europietiškos karjeros pradžia. Taip pat reguliariai įdarbiname aukštąjį išsilavinimą turinčius asmenis su darbo patirtimi, administracinį personalą, įvairių sričių specialistus, vertėjus žodžiu ir raštu.

Dirbdami ES institucijose turėsite galimybę pritaikyti savo puikius analitinius, organizacinius ir bendravimo gebėjimus. Mums reikia žmonių, kurie atlieka darbus iki galo, siekia kuo geresnių rezultatų, gali veiksmingai dirbti daugiakultūrėje komandoje, nori mokytis užsienio kalbų ir plėtoti įvairių sričių žinias ir įgūdžius. Diplomuotiems specialistams numatytuose postuose reikia ir vadovavimo gebėjimų, mokėti motyvuoti darbuotojus siekti kuo geresnių rezultatų.

Į puslapio pradžią

Padėkite kurti ateitį

Esate pasirengę pagerinti 500 mln. žmonių gyvenimą?
Dirbti ES institucijose – tai dirbti geresnės ateities labui.

Per pusę amžiaus Europos Sąjunga 28 valstybėse narėse užtikrino taiką ir stabilumą ir pakeitė mūsų gyvenimo, darbo ir keliavimo būdus. ES dabar veikia įvairiausiose srityse – pradedant paramos vystymuisi ir baigiant aplinkos politikos.

Europa ir visas pasaulis išgyvena sunkius laikus, todėl mums reikia itin kompetentingų žmonių, kurie padėtų spręsti problemas, stiprinti Europos Sąjungą ir užtikrinti 500 milijonų piliečių gyvenimo kokybę. Jūs galite padėti mums tai padaryti ir prisidėti prie Europos ateities.

ES institucijose galima dirbti įvairiose srityse: rengti politikos dokumentų projektus, įgyvendinti ES teisės aktus, vadovauti projektams, rengti komunikacijos strategijas, teikti teisinius patarimus ir t. t.

Dirbti ES reiškia dirbti kurioje nors ES institucijoje, pavyzdžiui: Europos Parlamente, Europos Sąjungos Taryboje, Europos Komisijoje ir t. t.

ES institucijų sąrašą su jų veiklos aprašymu rasite adresu http://europa.eu/about-eu/institutions-bodies/index_en.htm.

Dauguma ES institucijų yra įsikūrusios Briuselyje arba Liuksemburge.

Į puslapio pradžią

Pradėkite išskirtinę karjerą

Paprastas darbas jūsų netenkina?
Dirbdami ES institucijose turėsite daugybę karjeros galimybių.

ES institucijos yra įsipareigojusios remti ir skatinti jūsų tobulėjimą, užtikrinti lanksčias ir realistiškas karjeros galimybes, sąžiningai įvertinti kiekvieno pastangas ir sudaryti galimybes išbandyti naujus karjeros kelius.

Savo karjerą turėtumėte aktyviai planuoti. Svarbu, kad žinotumėte, kurioje srityje norėtumėte dirbti ateityje ir kad tam rengtumėtės. Mes padėsime jums parengti jūsų karjeros planą: padėsime nustatyti, kokie yra jūsų privalumai, ir patarsime, kaip ugdyti kitus reikiamus įgūdžius.

Į puslapio pradžią

Nuolat mokykitės

Norite tobulėti?
Dirbdami ES institucijose
galėsite nuolat plėsti savo žinias ir ugdyti gebėjimus.

Dirbdami ES institucijose galėsite nuolat tobulinti savo gebėjimus, nes to reikės jūsų darbui.
Kasdien girdėsite daugybę kalbų, todėl kalbų mokymasis bus svarbi jūsų karjeros plėtros dalis. Prieš pirmąkart pakildami
karjeros laipteliu, turėsite įrodyti, kad galite dirbti trimis ES kalbomis.

Kad galėtumėte lengviau bendrauti su savo kolegomis, siūlome 24 oficialiųjų kalbų kursus. Kursai suskirstyti į 6 lygius (nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų). Galite pasirinkti intensyvius, dukart per savaitę vykstančius arba e. kursus.
Be kalbų kursų, rengiama daugybė kitų kursų. Per juos galėsite ugdyti savo gebėjimus ir susipažinti su savo srities naujovėmis. Mokymas bus suderintas su jūsų karjeros planu ir jūsų komandos poreikiais.

Į puslapio pradžią

Pajuskite Europos pulsą

Gyventi ir dirbti Europos širdyje –
tai būti 24 kalbų ir 28 tautybių apsuptyje.

Jei prisijungsite prie mūsų komandos, dirbsite tarptautinėje aplinkoje – su kolegomis iš visos Europos. Gyventi, ko gero, teks Briuselyje arba Liuksemburge – daugiakultūriuose ir didele įvairove pasižyminčiuose miestuose.

Be ES institucijų, juose įsikūrusios įvairios tarptautinės organizacijos ir bendrovės, todėl žmonės čia suvažiavę gyventi ir dirbti iš visos Europos, gatvėse girdėsite įvairiausių kalbų. Abiejuose miestuose daugybė parduotuvių, restoranų, klubų, barų, sporto klubų. Juose vyksta daug kultūrinių renginių, aktyvus naktinis gyvenimas. Tiek Briuselyje, tiek Liuksemburge atstumai gana nedideli, todėl išvykti už miesto neužima daug laiko.

Nuo šių miestų tik už poros valandų kelio yra ir kelios kitos Europos šalių sostinės (Amsterdamas, Paryžius, Londonas). Jei turite šeimą arba ketinate ją sukurti, Briuselyje ir Liuksemburge yra daug puikių nacionalinių, Europos ir tarptautinių mokyklų, vaikų darželių ir kitų priežiūros įstaigų.

Pagrindinės Europos Komisijos būstinės yra Briuselyje ir Liuksemburge, bet ji dar turi savo atstovybes kiekvienoje ES šalyje ir delegacijas viso pasaulio valstybių sostinėse. ES įvairiose šalyse taip pat yra įsteigusi agentūrų ir decentralizuotų įstaigų.

Daugiau apie jas tinklalapyje http://europa.eu/about-eu/institutions-bodies/index_en.htm

Į puslapio pradžią

Lankstus ir modernus darbdavys

Ką jums siūlome?
Saugią darbo vietą ir nuolatinio tobulėjimo galimybes

ES institucijos padeda naujiems darbuotojams persikelti į naująją darbo šalį ir joje įsikurti. Be to, jos siūlo patrauklų atlyginimą, pensiją, sveikatos draudimą. Priklausomai nuo jūsų asmeninės padėties, galite turėti teisę į tam tikras išmokas: ekspatriacijos, išlaikomo vaiko, transporto ir kt.

Daugiau informacijos apie ES pareigūnų darbo sąlygas (Tarnybos nuostatai) ir pareigūnų bei sutartininkų atlyginimus

ES institucijose skatinamas darbuotojų judumas ir nuolatinis profesinis tobulėjimas, siūlomi kalbų kursai ir kitos mokymo programos. Darbuotojai gali kilti karjeros laiptais; geriausiai dirbantys darbuotojai paaukštinami greičiau. Taip pat siūlomos lanksčios darbo sąlygos, užtikrinamos lygios galimybės ir rūpinamasi, kad darbuotojai galėtų suderinti šeimyninį ir profesinį gyvenimą.

Į puslapio pradžią