Language selector

Izvēlēties tumšu fonuIzvēlēties rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru

Šī lappuse lasāma 24 valodās

ES iestādes un aģentūras


ES iestādes

Ja gribat pieteikties karjerai ES iestādēs, jums jāpiedalās centralizētā atlases procedūrā. Jūs varētu pieņemt darbā kādā no šīm iestādēm: 

 

Iestādes, kurām ir pašām savas darbinieku atlases procedūras:


ES aģentūras

ES aģentūras un decentralizētās struktūras piedāvā dažādas darba iespējas, it īpaši speciālistiem. Tajās var atrast darbu arī tad, kad nav konkursu.

Dažas aģentūras izvēlas sev līgumdarbiniekus no EPSO datubāzes (CAST), kurā ir konkursus izturējušās personas. Skatiet to aģentūru sarakstu, kurām ir tiesības darbiniekus izvēlēties no CAST datubāzespdf.


Atrašanās vietas

Eiropas Savienības iestādes atrodas visā pasaulē, bet, sākot strādāt pie mums, visticamāk, nonāksit Briselē vai Luksemburgā.


Brisele un Luksemburga

Brisele un Luksemburga ir īpaši daudzveidīgas un internacionālas pilsētas. Tā kā tur ir ES iestādes, šajās pilsētās dzīvot un strādāt sabrauc cilvēki no visa kontinenta, un ielās noteikti dzirdēsiet daudzas valodas.

Abās pilsētās ir eleganti iepirkšanās rajoni, aktīva naktsdzīve, plaša restorānu, klubu, bāru un sporta klubu izvēle, kā arī aktīva kultūras dzīve. Tās abas nav pārāk lielas, līdz ar to var ātri izkļūt ārā no pilsētas, lai atpūstos laukos. Abas pilsētas atrodas Eiropas sirdī, un līdz citām Eiropas galvaspilsētām (Amsterdama, Parīze, Londona) var aizbraukt pāris stundās.

Sīkāk par dzīvi Beļģijā un Luksemburgā.

 

Citas atrašanās vietas

Eiropas Komisijas galvenie biroji atrodas Briselē un Luksemburgā, tomēr tai ir arī pārstāvniecības katrā ES dalībvalstī. Eiropas Parlamentam arī ir pa informācijas birojam katrā ES dalībvalstī, un Eiropas Ārējās darbības dienestam ir delegācijas daudzviet pasaulē.

Eiropas Savienībai ir vairākas aģentūras un decentralizētās struktūras, kuras atrodas dažādās valstīs. Uzziniet, kuras atrodas jūsu valstī.

 

Palīdzība saistībā ar pārcelšanos

Kad būsit saņēmis darba piedāvājumu, mūsu uzņemšanas dienesti Briselē un Luksemburgā palīdzēs jums iekārtoties. Pirmām kārtām tie var jums palīdzēt atrast mājvietu (arī izvērtēt jūsu īres līgumu). Lai jaunajiem darbiniekiem palīdzētu iekārtoties uz dzīvi citā valstī, regulāri tiek rīkotas informācijas dienas.

Gan Brisele, gan Luksemburga piedāvā lieliskas vietējās, Eiropas un starptautiskās skolas. Varam jums palīdzēt sazināties ar bērnudārziem, rotaļu grupām u.tml.

Lapas sākums