Language selector

Wybierz wersję z dużym kontrastemUstaw normalny rozmiar czcionkiUstaw większą czcionkę

Strona jest dostępna w 24 językach

Praca


Czy praca w instytucjach UE to coś dla mnie?

Ta strona zawiera wszystkie informacje o pracy w instytucjach Unii Europejskiej, przydatne zarówno dla studentów planujących przyszłą karierę, jak i dla osób z doświadczeniem szukających nowego wyzwania.

• Dowiedz się, jakie możliwości oferuje praca dla unijnych instytucji i jak możesz przyczynić się do budowy wspólnej Europy. Kandydatom, którzy spełniają określone wymagania, możemy zaoferować bardzo interesujące możliwości rozwoju zawodowego: praca w instytucjach UE.

• Zapoznaj się z najpopularniejszymi w instytucjach profilami zawodowymi i sprawdź, jakie kwalifikacje są wymagane i jak przebiega nabór na poszczególne stanowiska: profile zawodowe.

• Dowiedz się, jak funkcjonują instytucje UE i gdzie znajdują się ich siedziby. Znajdziesz tu również przydatne linki do bardziej szczegółowych informacji: instytucje UE.


Zachęcamy do przejrzenia tych stron jeszcze przed zgłoszeniem się do jednego z konkursów. Przypominamy również, że instytucje UE przyciągają najzdolniejszych kandydatów z całej Europy, więc wymagania są bardzo wysokie. Więcej informacji na temat procedur naboru: jak ubiegać się o pracę.

Początek strony