Language selector

Izvēlēties tumšu fonuIzvēlēties rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru

Šī lappuse lasāma 24 valodās

Karjeras iespējas


Vai darbs ES iestādēs ir man piemērots?

Neatkarīgi no tā, vai esat students, kurš domā par darba iespējām nākotnē, vai pieredzējis speciālists, kurš vēlas jaunus izaicinājumus, šajā mūsu vietnes sadaļā uzzināsit visu noderīgo informāciju par karjeras iespējām ES iestādēs.

• Uzziniet, kādas ir iespējas dabūt darbu ES iestādēs un ko varat darīt Eiropas labā. Talantīgākajiem kandidātiem varam piedāvāt patiešām izcilas karjeras iespējas. Skatiet Kādēļ izvēlēties karjeru ES iestādēs?

• Meklējat informāciju par izplatītākajiem amatiem iestādēs, nepieciešamo kvalifikāciju un dažādajām atlases procedūrām? Ieskatieties sadaļā Darba veidi.

• Vēlaties gūt pārskatu par ES iestādēm un noskaidrot, kur tās atrodas? Mūsu lapā ir saites uz sīkāku informāciju, noklikšķiniet uz ES iestādes.


Aicinām iepazīties ar šo sadaļu, pirms izlemjat, vai pieteikties konkursā. Brīdinām, ka strādāt ES iestādēs vēlas daudzi ļoti daudzsološi talanti no visas Eiropas, līdz ar to mūsu atlases procedūrās kandidātiem jāiztur liela konkurence. Vairāk par to, kā mēs atlasām darbiniekus, varat uzzināt sadaļā Kā pieteikties?

Lapas sākums