Language selector

Didelio kontrasto vaizdasStandartinio dydžio šriftasDidinti šriftą

Informacija pateikiama 24 kalbomis

Darbo galimybės


Ar darbas ES institucijose man?

Ar būtumėte studentas, ieškantis darbo galimybių ateityje, ar patyręs specialistas, trokštantis naujo iššūkio, šiame mūsų svetainės skyriuje rasite visą reikiamą informaciją apie darbą Europos Sąjungos institucijose.

• Sužinokite apie įkvepiančias karjeros ES institucijose galimybes ir kaip galėtumėte siekti pokyčių Europoje. Manome, kad turime tikrai unikalių pasiūlymų tinkamam kandidatui. Žr. Kuo patrauklus darbas ES institucijose.

• Susipažinkite su informacija apie dažniausias pareigybes institucijose, kokios kvalifikacijos jums reikės ir kaip atrenkame darbuotojus atlikti įvairioms užduotims. Žr. Pareigybės.

• Perskaitykite glaustą ES institucijų apžvalgą ir sužinokite, kur jos įsikūrusios. Spustelėję nuorodas rasite išsamesnės informacijos. Žr. ES institucijos.


Prieš nusprendžiant, ar teikti paraišką, rekomenduojame panaršyti šiame skyriuje. Tik nepamirškite, kad darbas ES institucijose domina talentingiausius žmones iš visos Europos, tad mūsų atrankose konkurencija itin didelė. Daugiau informacijos apie tai, kaip atrenkame darbuotojus, pateikiama skyriuje Kaip teikti paraiškas.

Į puslapio pradžią