Language selector

Verzia s vysokým kontrastomNormálna veľkosť písmaZväčšiť veľkosť písma

Táto stránka je dostupná v 24 jazykoch

Kontakt


Na úrad EPSO sa môžete obrátiť v ktoromkoľvek z 24 úradných jazykov EÚ. Ak použijete iný ako pracovný jazyk (angličtina, francúzština, nemčina), môže si spracovanie vašej žiadosti vyžiadať dodatočný čas spojený s prekladom.

Na komunikáciu s nami nepoužívajte viacero kanálov naraz, ani neuverejňujte svoju otázku opakovane. Príprava úplnej odpovede si môže vyžadovať určitý čas. V súčasnosti potrebujeme na poskytnutie odpovede aspoň 3 pracovné dni.

Nezasielajte nám vaše životopisy. Spontánne prihlášky neprijímame.


Ak hľadáte odpovede na všeobecné otázky o možnostiach kariéry v EÚ a výberových konaniach:

• na tomto webovom sídle a v našich najčastejších otázkachpdf nájdete veľké množstvo užitočných informácií,

• takisto môžete sledovať sociálne médiá (pozrite ikonky nad textom), kde ponúkame všeobecné informácie a aktuality o kariére v EÚ (EU Careers),

• pozrite si zoznam kontaktov vo vašom členskom štáte, a zistite, či a ako by vám mohli pomôcť,Pokiaľ ide o osobitné otázky o vašom výberovom konaní:

• Pozrite si stránku EU-Careers.info, ktorá je pravidelne aktualizovaná o konkrétne informácie ku každému výberovému konaniu, vrátane plánovaných krokov.

• Zvážte zverejnenie svojej otázky, ak už nie je uverejnená, nakoľko naša odpoveď môže byť užitočná aj pre ostatných uchádzačov.

• Takisto si pozrite orientačný časový plánpdf, ktorý aktualizujeme aspoň dvakrát za mesiac (Na individuálne otázky týkajúce sa plánovania vášho výberového konania neodpovedáme).

• Ak ste napriek preštudovaniu všetkých uvedených zdrojov nenašli odpoveď na svoju otázku alebo máte osobnú otázku, využite našu kontaktnú službu pre kandidátov.

• Pozrite si časť 3.4 Všeobecných pravidiel platných pre verejné výberové konania, ak potrebujete poradiť s tým, ako podať sťažnosť alebo odvolanie.

 

Informácie o ochrane údajov:

Prečítajte si naše oznámenie o ochrane osobných údajov.

Na začiatok