Language selector

Verzia s vysokým kontrastomNormálna veľkosť písmaZväčšiť veľkosť písma

Táto stránka je dostupná v 24 jazykoch

Kontakt


Vaše otázky o kariére v EÚ (EU Careers)

 

  • Všeobecné otázky o kariére v EÚ (EU Careers):

Pred zaslaním otázky vám odporúčame, aby ste si najskôr pozorne prečítali informácie na našej webovej lokalite a najčastejšie otázkypdf.

Sociálne médiá: všeobecné informácie, aktualizácie a diskusie o EU Careers (použite jednu z ikoniek hore). Tieto stránky pravidelne kontrolujeme, ak však potrebujete rýchlu odpoveď, použite jeden z kanálov uvedených ďalej.

 

  • Špecifické otázky: 

EU-Careers.info: otázky týkajúce sa konkrétnych výberových konaní s odpoveďami pre všetkých kandidátov. Ak ste na svoju otázku nenašli odpoveď, uverejnite ju online.

Kontaktná služba pre kandidátov: ak ste napriek všetkému nenašli požadované informácie alebo máte otázku, ktorá sa týka výlučne vašej osobnej zložky vrátane žiadostí o preskúmanie vášho statusu na rezervnom zozname.

 

  • Usmernenia:

Svoje otázky môžete úradu EPSO posielat v jednom z úradných jazykov Európskej únie. Zároven vás však upozornujeme, že zodpovedanie otázok, ktoré nie sú v anglictine, francúzštine alebo nemcine, môže trvat z dôvodu prekladu ovela dlhšie.

Na komunikáciu s nami nepoužívajte viacero kanálov naraz, ani neuverejňujte svoju otázku opakovane, ak nedostanete okamžitú odpoveď. Príprava úplnej odpovede si môže vyžadovať určitý čas.

Ak potrebujete poradiť v súvislosti s vašou prihláškou, kontaktujte nás v dostatočnom predstihu, pretože v súčasnosti si spracovanie odpovede vyžaduje minimálne 3 pracovné dni.

Orientačný časový plánpdf sa aktualizuje aspoň dvakrát mesačne a  užitočné informácie uverejňujeme aj na osobitných informačných stránkach pre výberové konania. Na individuálne žiadosti o plánovaní konkrétnych výberových konaní neodpovedáme.

Neposielajte nám svoje životopisy, nakoľko spontánne prihlášky nemôžeme prijať.

 

Oznámenie o ochrane údajov

Na začiatok