Language selector

Verzia s vysokým kontrastomNormálna veľkosť písmaZväčšiť veľkosť písma

Táto stránka je dostupná v 24 jazykoch

Kontakt


Vaše otázky o kariére v EÚ (EU Careers)

 

  • Všeobecné otázky o kariére v EÚ (EU Careers):

Pred zaslaním otázky vám odporúčame, aby ste si najskôr pozorne prečítali informácie na našej webovej lokalite a najčastejšie otázkypdf.

Sociálne médiá: všeobecné informácie, aktualizácie a diskusie o EU Careers (použite jednu z ikoniek hore). Tieto stránky pravidelne kontrolujeme, ak však potrebujete rýchlu odpoveď, použite jeden z kanálov uvedených ďalej.

 

  • Špecifické otázky: 

EU-Careers.info: otázky týkajúce sa konkrétnych výberových konaní s odpoveďami pre všetkých kandidátov. Ak ste na svoju otázku nenašli odpoveď, uverejnite ju online.

Kontaktná služba pre kandidátov: ak ste napriek všetkému nenašli požadované informácie alebo máte otázku, ktorá sa týka výlučne vašej osobnej zložky vrátane žiadostí o preskúmanie vášho statusu na rezervnom zozname.

 

  • Usmernenia:

Svoje otázky môžete úradu EPSO posielat v jednom z úradných jazykov Európskej únie. Zároven vás však upozornujeme, že zodpovedanie otázok, ktoré nie sú v anglictine, francúzštine alebo nemcine, môže trvat z dôvodu prekladu ovela dlhšie.

Na komunikáciu s nami nepoužívajte viacero kanálov naraz, ani neuverejňujte svoju otázku opakovane, ak nedostanete okamžitú odpoveď. Príprava úplnej odpovede si môže vyžadovať určitý čas.

Neposielajte nám svoje životopisy, nakoľko spontánne prihlášky nemôžeme prijať.

 

Oznámenie o ochrane údajov

Na začiatok