Language selector

Wybierz wersję z dużym kontrastemUstaw normalny rozmiar czcionkiUstaw większą czcionkę

Strona jest dostępna w 24 językach

Skontaktuj się z nami


Z EPSO można skontaktować się w każdym z 24 języków urzędowych UE. Jeśli używają Państwo języka innego niż angielski, francuski lub niemiecki, może być potrzebny dodatkowy czas na tłumaczenie.

Zapytanie prosimy przesłać tylko raz i za pośrednictwem tylko jednego kanału. W określonych przypadkach udzielenie wyczerpującej odpowiedzi może trochę potrwać. Zazwyczaj odpowiedzi udzielamy w ciągu co najmniej trzech dni roboczych.

Prosimy nie przesyłać nam swojego CV. Nie przyjmujemy indywidualnych podań o pracę.


Odpowiedzi na pytania ogólne dotyczące UE, możliwości kariery i procedury selekcji:

• Mnóstwo przydatnych informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej i w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytaniapdf.

• Ogólne informacje i aktualności dotyczące pracy w instytucjach UE można również znaleźć w serwisach społecznościowych (zob. ikony powyżej).

• Przydatne informacje można uzyskać też w punktach kontaktowych w poszczególnych krajach UE .Konkretne pytania dotyczące danej procedury naboru:

• Strona EU-Careers.info  jest regularnie aktualizowana. Zawiera konkretne informacje, w tym kalendarium, dotyczące każdej procedury selekcji.

• Mogą Państwo zamieścić swoje pytanie, jeżeli nie ma go jeszcze na liście pytań, gdyż odpowiedź na nie może okazać się pomocna dla innych kandydatów.

• Można również zapoznać się z listą planowanych procedur naborupdf, która jest aktualizowana co najmniej dwa razy w miesiącu. (Nie będziemy odpowiadać na indywidualne pytania dotyczące planowanych konkursów).

• Jeśli nie udało się Państwu znaleźć poszukiwanych informacji lub mają Państwo pytanie osobiste, prosimy skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

• Informacje na temat ewentualnych skarg i odwołań można znaleźć w pkt 3.4 przepisów ogólnych mających zastosowanie do konkursów otwartych. 

 

Informacje o ochronie danych:

Prosimy zapoznać się z oświadczeniem o ochronie danych osobowych.

Początek strony