Language selector

Wybierz wersję z dużym kontrastemUstaw normalny rozmiar czcionkiUstaw większą czcionkę

Strona jest dostępna w 24 językach

Kontakt


Twoje pytania na temat pracy w instytucjach UE

 

  • Pytania ogólne na temat pracy w instytucjach UE:

Zanim wyślesz nam swoje pytanie, zapoznaj się dokładnie z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej oraz w dziale „Najczęściej zadawane pytania”pdf.

Media społecznościowe: informacje ogólne, nowości oraz dyskusje na temat pracy w instytucjach UE (wybierz jedną z ikon powyżej). Regularnie sprawdzamy zawartość tej strony, jednakże jeżeli potrzebujesz pilnej odpowiedzi, skorzystaj z jednej z poniższych możliwości.

 

  • Pytania szczegółowe:

EU-Careers.info: pytania dotyczące konkretnych konkursów i procedur selekcji interesujące wszystkich kandydatów. Jeżeli na Twoje pytanie nie udzielono do tej pory odpowiedzi, możesz zamieścić je na stronie internetowej.

Ośrodek informacji dla kandydatów: w przypadku, gdy wciąż nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie lub gdy dotyczy ono Twojego osobistego przypadku lub też wniosku o ponowne sprawdzenie, bądź Twojego statusu na liście rezerwowej.

 

  • Wytyczne:

Z EPSO mozna sie kontaktowac w kazdym z 24 jezyków urzedowych Unii Europejskiej. Jezeli jednak wybiora Panstwo inny jezyk niz angielski, francuski lub niemiecki, czas oczekiwania na odpowiedz moze byc jednak dluzszy z uwagi na tlumaczenie.

Prosimy nie korzystać z kilku kanałów informacyjnych na raz żeby się z nami skontaktować lub nie wysyłać ponownie tego samego pytania, jeżeli odpowiedź nie nadejdzie natychmiastowo. W określonych przypadkach udzielenie wyczerpującej informacji może trochę potrwać.

Wszelkie pytania dotyczące zgłoszenia prosimy przesyłać z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ zazwyczaj odpowiedzi udzielamy w ciągu co najmniej 3 dni roboczych.

Orientacyjny kalendarz konkursówpdf jest aktualizowany przynajmniej dwa razy w miesiącu, przydatne informacje publikujemy również na stronach poświęconych poszczególnym konkursom. Nie odpowiadamy na pytania kandydatów dotyczące harmonogramu konkretnego konkursu.

Prosimy nie wysyłać nam CV, ponieważ nie przyjmujemy indywidualnych podań o pracę.

 

Ochrona danych

Początek strony