Language selector

Izvēlēties tumšu fonuIzvēlēties rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru

Šī lappuse lasāma 24 valodās

Saziņa ar mums


Jūsu jautājumi par karjeru ES iestādēs

 

  • Vispārīgi jautājumi par karjeru ES iestādēs

Pirms sazināšanās ar mums par karjeru ES iestādēs, rūpīgi iepazīstieties ar mūsu tīmekļa vietni un bieži uzdotajiem jautājumiempdf.

Sociālajos tīklos var atrast vispārīgu informāciju, izmaiņas un diskusiju par darbu ES iestādēs (izmantojiet ikonas lapas augšā). Šīs lapas regulāri pārbaudām, bet, ja jums palīdzība vajadzīga uzreiz, sazinieties ar mums, izmantojot vienu no zemāk norādītajām iespējām.

 

  • Konkrēti jautājumi

EU-Careers.info: jautājumi par konkrētiem konkursiem un atlases procedūrām, kuras interesē visus pretendentus. Ja neatrodat atbildi uz jūsu jautājumu, varat to ievietot internetā.

Konkursantu saziņas centrs: ja joprojām neatrodat meklēto vai jūsu jautājums attiecas vienīgi uz jūsu pieteikumu, tostarp pārskatīšanas pieprasījumiem vai jūsu statusu rezerves sarakstā.

 

  • Norādījumi

Jus varat versties pie EPSO jebkura no Eiropas Savienibas 24 oficialajam valodam. Tomer nemiet vera, ka tad, ja pieprasijumu iesniegsiet cita valoda, nevis anglu, francu vai vacu, iespejams, atbildi sanemsiet velak, jo EPSO bus vajadzigs laiks tulkošanai.

Sazinieties ar mums, izmantojot tikai vienu saziņas iespēju, un neatkārtojiet jautājumu, ja atbildi neesat saņēmis uzreiz. Izsmeļošas atbildes sagatavošana var prasīt laiku.

Ja jums vajadzīgs padoms par jūsu pieteikumu, lūdzu, sazinieties ar mums laicīgi, jo parasti atbildes sniegšanai vajadzīgas vismaz 3 darbadienas.

Orientējošās plānošanaspdf termiņi tiek aktualizēti vismaz divreiz mēnesī, un mēs publicējam noderīgu informāciju arī konkrētajās konkursa informācijas lapās. Uz individuāliem informācijas pieprasījumiem par jūsu konkursa plānošanu atbildes netiks sniegtas.

Nesūtiet mums savu CV. Mēs nepieņemam patvaļīgi sūtītus pieteikumus.

 

Personas datu aizsardzība

Lapas sākums