Language selector

Didelio kontrasto vaizdasStandartinio dydžio šriftasDidinti šriftą

Informacija pateikiama 24 kalbomis

Kontaktai


Jūsų klausimai apie darbą ES institucijose

 

  • Bendri klausimai apie darbą ES institucijose

Prieš kreipdamiesi į mus dėl darbo ES institucijose būtinai atidžiai perskaitykite mūsų interneto svetainėje pateikiamą informaciją ir dažnai užduodamus klausimuspdf.

Socialiniai tinklai. Juose rasite bendros ir naujausios informacijos bei diskusijas apie darbą ES institucijose (spustelėkite viršuje pateiktas piktogramas). Šiuos puslapius nuolat tikriname, bet jei atsakymo jums reikia skubiai, naudokitės viena iš toliau nurodytų galimybių.

 

  • Konkretūs klausimai

EU-Careers.info. Čia pateikiami klausimai apie konkrečius konkursus ir atrankos procedūras, kurie domina visus kandidatus. Jei į jūsų klausimą dar neatsakyta, galite jį užduoti internete.

Kandidatų ryšių centras. Kreipkitės į jį, jei vis dar nerandate ieškomos informacijos arba jūsų klausimas susijęs tik su jūsų asmeniniais paraiškos dokumentais, įskaitant prašymus iš naujo išnagrinėti rezultatus arba klausimus dėl jūsų statuso rezervo sąraše.

 

  • Patarimai

I Europos personalo atrankos tarnyba galite kreiptis viena iš 24 oficialiuju Europos Sajungos kalbu. Taciau noretume atkreipti Jusu demesi i tai, kad pateikus klausima ne anglu, prancuzu arba vokieciu kalba atsakymo gali tekti laukti ilgiau, nes mums reikes laiko vertimui.

Kad susisiektumėte su mumis, nesinaudokite keliomis priemonėmis ir neužduokite klausimo dar kartą, jei atsakymo negavote tuojau pat. Kad galėtume išsamiai atsakyti į jūsų klausimą, mums reikia laiko.

Jei turite klausimų dėl savo paraiškos, kreipkitės į mus kuo anksčiau, nes paprastai atsakome ne greičiau kaip per tris darbo dienas.

Preliminarus planas atnaujinamas bent dukart per mėnesį. Naudingą informaciją skelbiame ir konkursams skirtuose informaciniuose puslapiuose. Į individualius klausimus dėl konkursų planavimo neatsakysime.

Nesiųskite mums savo gyvenimo aprašymo (CV), nes tokių nesilaikant nustatytos tvarkos teikiamų paraiškų priimti negalime.

 

Duomenų apsauga

Į puslapio pradžią