Language selector

Choose high-contrast versionSet page to normal font sizeIncrease font size

Tyto stránky jsou k dispozici ve 24 jazycích

Jak se na nás obrátit


Dotazy týkající se práce v institucích EU

 

  • Obecné dotazy týkající se práce v institucích EU:

Chcete nám zaslat dotaz týkající se práce v institucích EU? Přečtěte si pozorně naše internetové stránky a Časté otázkypdf. Možná v nich najdete informace, které hledáte.

Sociální média: obecné informace, aktuality a diskuze o práci pro EU (klikněte na ikony výše). Naše stránky v rámci sociálních médií pravidelně doplňujeme, ale pokud potřebujete odpověď rychle, použijte raději jeden z níže uvedených způsobů.

 

  • Konkrétní dotazy:

EU-Careers.info: informace týkající se konkrétních konkurzů a výběrových řízení, jež jsou společné pro všechny uchazeče. Pokud jste odpověď na svůj dotaz na stránce nenašli, můžete ho zadat online.

Kontaktní středisko pro uchazeče: na něj se můžete obrátit, pokud jste požadované informace stále nenašli nebo máte otázku týkající se pouze vaší osobní složky, včetně žádosti o přezkum nebo otázky týkající se vašeho umístění na rezervním seznamu.

 

  • Pokyny:

Na úřad EPSO se můžete obrátit v kterémkoli z 24 úředních jazyků Evropské unie. Pokud však svůj dotaz položíte v jiném jazyce než angličtině, francouzštině či němčině, může se stát, že na odpověď budete čekat déle.

Pokud neobdržíte odpověď na svůj dotaz okamžitě, nezadávejte svou dotaz několikrát a nekontaktujte nás jiným způsobem. Je možné, že na zodpovězení vaší otázky potřebujeme více času.

Pokud potřebujete pomoct s vyplněním přihlášky, kontaktujte nás prosím s dostatečným předstihem, protože na zpracování odpovědi jsou v současné době potřeba nejméně 3 pracovní dny.

Přehledpdf plánovaných výběrových řízení je aktualizován minimálně dvakrát za měsíc, přičemž užitečné informace také zveřejňujeme na stránkách týkajících se konkrétních výběrových řízení. Na individuální dotazy týkající se harmonogramu vašeho výběrového řízení proto neodpovídáme.

Neposílejte nám své životopisy. Přijímání zaměstnanců mimo výběrová řízení je vyloučeno.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Začátek stránky