Language selector

Choose high-contrast versionSet page to normal font sizeIncrease font size

Tyto stránky jsou k dispozici ve 24 jazycích

Jak se na nás obrátit


Dotazy týkající se práce v institucích EU

 

  • Obecné dotazy týkající se práce v institucích EU:

Chcete nám zaslat dotaz týkající se práce v institucích EU? Přečtěte si pozorně naše internetové stránky a Časté otázkypdf. Možná v nich najdete informace, které hledáte.

Sociální média: obecné informace, aktuality a diskuze o práci pro EU (klikněte na ikony výše). Naše stránky v rámci sociálních médií pravidelně doplňujeme, ale pokud potřebujete odpověď rychle, použijte raději jeden z níže uvedených způsobů.

 

  • Konkrétní dotazy:

EU-Careers.info: informace týkající se konkrétních konkurzů a výběrových řízení, jež jsou společné pro všechny uchazeče. Pokud jste odpověď na svůj dotaz na stránce nenašli, můžete ho zadat online.

Kontaktní středisko pro uchazeče: na něj se můžete obrátit, pokud jste požadované informace stále nenašli nebo máte otázku týkající se pouze vaší osobní složky, včetně žádosti o přezkum nebo otázky týkající se vašeho umístění na rezervním seznamu.

 

  • Pokyny:

Na úřad EPSO se můžete obrátit v kterémkoli z 24 úředních jazyků Evropské unie. Pokud však svůj dotaz položíte v jiném jazyce než angličtině, francouzštině či němčině, může se stát, že na odpověď budete čekat déle.

Pokud neobdržíte odpověď na svůj dotaz okamžitě, nezadávejte svou dotaz několikrát a nekontaktujte nás jiným způsobem. Je možné, že na zodpovězení vaší otázky potřebujeme více času.

Pokud potřebujete pomoct s vyplněním přihlášky, kontaktujte nás prosím s dostatečným předstihem, protože na zpracování odpovědi jsou v současné době potřeba nejméně 3 pracovní dny.

Neposílejte nám své životopisy. Přijímání zaměstnanců mimo výběrová řízení je vyloučeno.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Začátek stránky