Naršymo kelias

Prizai ir konkursai

Esate jaunasis mokslininkas arba entuziastingas išradėjas? O gal žmogaus teisių srityje dirbantis žurnalistas, talentingas scenaristas arba fotografas? Šiose ir kitose srityse pasiekti reikšmingi laimėjimai sulaukia ES pripažinimo. Daugiau apie ES reguliariai rengiamus konkursus ir apie tai, kaip juose dalyvauti, sužinosite spustelėję toliau pateiktų kategorijų nuorodas.

Vieši konkursairss

ESDK scenarijaus konkursas

Aprašymas: Duokite valią vaizduotei ir sukurkite savo istoriją! Laukiame išmoningos, įdomios istorijos. Gramatikos labai dailinti nebūtina, bet ji turi būti aiški ir suprantama. Vertinimo komisijos atrinkti trys nugalėtojai atitinkamai laimės 1500, 1000 ir 500 eurų, o pagal visą laimėtojo scenarijų bus pastatytas vaizdo siužetas!

Dalyviai: 18 metų ir vyresni piliečiai iš bet kurios ES valstybės narės, Islandijos, Norvegijos, Lichtenšteino ir Šveicarijos. Jaunesnių negu 18 metų dalyvių formą privalo pasirašyti vienas iš tėvų arba teisėtas globėjas

Terminas: 17/08/2014

Fotografijos konkursas „Europa mano regione“

Aprašymas: Norime išgirsti (ir pamatyti!), kaip ES investicijos naudojamos ten, kur esate jūs, ir atkreipti dėmesį į projektus, kurie daro realų poveikį vietos bendruomenėms.  Jei norite dalyvauti konkurse, jums tereikia atsiųsti savo padarytą nuotrauką, iliustruojančią ES finansavimą gaunantį projektą, apie kurį žinote arba kurį esate matę. 

Galite laimėti 1 000 eurų vertės skaitmeninės fotografijos įrangą, kurią galėsite išsirinkti patys, ir kelionę dviems į Briuselį 2014 m. spalį.

Dalyviai: ES šalyje gyvenantys piliečiai (vyresni nei 18 metų)

Terminas: 25/08/2014

2015 m. geriausiai visiems gyventojams pritaikyto miesto apdovanojimas

Aprašymas: Geriausiai visiems gyventojams pritaikyto miesto apdovanojimas – tai novatoriškas Europos miestų konkursas, kuriuo siekiama skatinti, kad miesto aplinka būtų pritaikyta neįgaliesiems, ir informuoti apie kitų miestų pritaikymo visiems gyventojams iniciatyvas visoje Europoje. Kasmet skiriamu prizu apdovanojami ir įvertinami tie miestai, kurie aktyviai padeda geriau pritaikyti, pavyzdžiui, būstą, vaikų žaidimų aikšteles, viešąjį transportą ir ryšio technologijas, neįgaliesiems bei vyresnio amžiaus žmonėms ir kurie to siekdami imasi pavyzdinių veiksmų.

Dalyviai: Visi ES miestai, kuriuose yra daugiau kaip 50 000 gyventojų. Jei valstybėje narėje tokių miestų yra mažiau negu du, gali dalyvauti ir jos dviejų arba daugiau miestų teritorijos, jei jų bendras gyventojų skaičius yra didesnis kaip 50 000.

Terminas: 10/09/2014

Europos Audito Rūmų apdovanojimas už viešojo sektoriaus audito tyrimus

Aprašymas: 2014 m. Europos Audito Rūmų apdovanojimas skirtas Europos mokslininkams už jų mokslinius darbus teorinių ir (arba) empirinių tyrimų, susijusių su viešojo sektoriaus auditu, srityse, visų pirma Europos Sąjungos kontekste. Laimėtojui (-ams) bus skirtas 5 000 eurų prizas.

Dalyviai: Konkurse gali dalyvauti visi absolventai, parašę magistro darbą arba daktaro disertaciją. Egzaminas turi būti įvykęs 2011 m. sausio 1 d. arba vėliau. Šio Europos Audito Rūmų konkurso dalyviai turi būti Europos Sąjungos piliečiai arba būti apsigynę mokslinį darbą Europos Sąjungos universitete.

Terminas: 30/11/2014

Ką tau reiškia mokslas?

Aprašymas: Nuotraukų konkursas! Mokslas yra šalia mūsų. Norime pamatyti, kas patrauks jūsų dėmesį – ar tai būtų keistas reiškinys, ar stulbinantys moksliniai faktai praktikoje. Čiupkite fotoaparatą ir laimėkite kelionę į Varšuvą (Lenkija) dalyvauti Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse arba kelionę į Isprą (Italija) apsilankyti Jungtiniame tyrimų centre. Tai mėnesinis konkursas: pateikite savo nuotrauką nuo 1 iki 15 kiekvieno mėnesio dienos.

Dalyviai: Trijų asmenų grupė, kurioje yra bent dvi mergaitės, (vienos iš 28 Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai ir gyventojai, kurių amžius – 13–18 metų)

Terminas: 15/12/2014

rss

KONTAKTAI

Bendra informacija

Kreipkitės nemokamu tel.
00 800 6 7 8 9 10 11 Informacija apie skambučius

Siųskite klausimus e. paštu

Lankymasis ES institucijose ir jų kontaktiniai duomenys, kontaktinė informacija žiniasklaidai

Padėkite mums tobulinti tinklalapį

Ar radote reikiamą informaciją?

TaipNe

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?