Portalo EUROPA nuorodų politika

Nuorodas į svetainę EUROPA galite pateikti bet kurioje išorės svetainėje, jei laikotės šių sąlygų:

  • Kai įmanoma, nuorodos turėtų būti pateikiamos su oficialiais logotipais ir (arba) pačių Europos institucijų ženklais arba ženklais, kuriuos jos leido naudoti, ir atitikti nurodymus.
    Jeigu logotipų arba ženklų naudoti negalite, galite teikti tekstines nuorodas (pavyzdžiui, Daugiau informacijos rasite svetainėje EUROPA), laikydamiesi toliau nurodytų sąlygų.
  • Nuorodas galima pateikti tik į tuos puslapius, kuriuose pateikta portalo EUROPA teisinė informacija.
  • Naudotojams, kurie į svetainę EUROPA patenka naudodamiesi išorinėmis nuorodomis, turėtų būti visiškai aišku, kad jiems matoma informacija yra nemokama ir vieša.
  • Nuorodomis neturėtų būti sudaromas įspūdis, kad ES institucijos remia svetainės, kurioje tos nuorodos pateiktos, arba ją administruojančios organizacijos tikslus ar turinį arba jiems pritaria.
  • Jeigu nuorodos teikiamos rėmelius palaikančioje svetainėje, jos neturėtų būti atidaromos kaip rėmelis, kad vartotojams būtų aišku, iš kur atkeliauja turinys.
  • Pateikę nuorodą į mūsų svetainę, praneškite apie tai svetainės EUROPA administratoriui ir atsiųskite jam puslapio, kuriame pateikta nuoroda, interneto adresą, kad galėtumėme patikrinti, ar jūsų svetainėje laikomasi pirmiau išdėstytų sąlygų.

KONTAKTAI

Bendra informacija

Kreipkitės nemokamu tel.
00 800 6 7 8 9 10 11 Informacija apie skambučius

Siųskite klausimus e. paštu

Lankymasis ES institucijose ir jų kontaktiniai duomenys, kontaktinė informacija žiniasklaidai

Padėkite mums tobulinti tinklalapį

Ar radote reikiamą informaciją?

TaipNe

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?