Navigācijas ceļš

Par EUROPA

Europa.eu ir Eiropas Savienības oficiāla tīmekļa vietne. Europa ir labs sākumpunkts, ja meklējat informāciju par ES un tās nodrošinātajiem pakalpojumiem, bet vēl neesat apguvuši pārējās mūsu tīmekļa vietnes.

Šajā tīmekļa vietnē meklējiet:

  • pamatinformāciju par ES darbību;
  • ES jaunākās ziņas un notikumus;
  • saites uz ES informāciju ES iestāžu un aģentūru tīmekļa vietnēs.

Kas šo vietni pārvalda?

ES iestāžu vārdā šo vietni pārvalda Eiropas Komisijas Komunikācijas nodaļa DeutschEnglishfrançais.

Kā lietot šo vietni?

Šajā vietnē iespējams meklēt informāciju, izmantojot vienu no galvenajām tēmām, piemēram, "Par ES", "Jūsu dzīve ES", "Piedalieties!" vai izmantojot meklētāju vai alfabētisko rādītāju.

Ceļveži par ES un tās pakalpojumiem

ES ir viens no lielākajiem tiešsaistes informācijas izdevējiem pasaulē, tādēļ informācijas meklēšana varētu šķist sarežģīta. Katru dienu publicējam daudz informācijas, tostarp tiesību aktus, statistiku, paziņojumus presei, politikas ziņojumus u.c.

Visām ES iestādēm un aģentūrām ir savas tīmekļa vietnes. Arī ES birojiem katrā dalībvalstī un citās pasaules valstīs ir savas tīmekļa vietnes. Citi tiešsaistes dienesti sniedz informāciju par dažādām tēmām, sākot ar uzņēmuma PVN maksātāja numuru un beidzot ar ES publikācijām un palīdzību cilvēkiem atrast darbu ārzemēs.

Šajā tīmekļa vietnē nodrošinām ceļvežus par šo informāciju. Mēs esam centušies skaidri kategorizēt šo informāciju, turklāt katrai saitei pievienots apraksts.

Klientu apmierinātība

Tīmekļa vietne Europa.eu ir paredzēta jums. Mēs strādājam ar tīmekļa vietnes lietotājiem, lai tās struktūru un valodu padarītu pēc iespējas skaidrāku, tai pat laikā mēs cenšamies ieviest arvien jaunus uzlabojumus.

Lai sniegtu komentārus, ieteikumus un atsauksmes par šo tīmekļa vietni, lūdzu, sazinieties ar Europa tīmekļa vietnes grupu

Kā izmanto lietotāju atsauksmes?

Tīmekļa vietnes lietotāju komentārus katru nedēļu tulko, lasa un izanalizē. Mēs pastāvīgi pielāgojam tīmekļa vietni atbilstoši saņemtajām atsauksmēm.

Europa.eu lietotāji var darīt mums zināmas savas atsauksmes šādi:

  • izmantojot funkciju “Atsauksmes” – šādi mēs saņemam apmēram 3000 komentārus katru nedēļu;
  • aizpildot aptaujas lapu pēc vietnes apmeklējuma — katru divdesmito vietnes apmeklētāju mēs aicinām atbildēt uz septiņiem īsiem jautājumiem;
  • izmantojot saziņas veidlapu — elektronisku veidlapu, kas lietotājiem ļauj sazināties ar mums un saņemt atbildes;
  • piedaloties vietnes izmēģinājumos – regulāri tos rīkojam, lai noskaidrotu atsauksmes par pabeigtajām vietnēm vai tām lapām un sadaļām, kuras vēl tikai gatavojam publicēšanai.

Lai mēs spētu analizēt šos komentārus un ieteikumus, tos visus (ar mašīntulkošanas programmām) pārtulko valodās, ko saprotam mēs. Īpašu uzmanību pievēršam problēmām, kas atkārtojas bieži, un meklējam tām risinājumus. Piemēram, pievienojam saiti, mainām saites aprakstu vai kādā citā veidā palīdzam lietotājiem atrast informāciju, ko viņi meklē mūsu lapā.

Visi saņemtie komentāri ir anonīmi, un mēs nesaglabājam datus par cilvēkiem, kas lieto tīmekļa vietni vai sūta atsauksmes.

KONTAKTI

Ja jums ir vispārīgi jautājumi

Zvaniet pa tālr.
00 800 6 7 8 9 10 11 Sīkāk par šo pakalpojumu

Sūtiet jautājumus pa e-pastu

Iestāžu kontaktinformācija un ziņas par to apmeklējumiem, kontakti presei

Atsauksmes

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?