Naršymo kelias

Apie portalą EUROPA

Europa.eu yra oficiali Europos Sąjungos svetainė. Tai gera pradžia, jei ieškote informacijos ir paslaugų, kurias siūlo ES, tačiau nežinote, kaip orientuotis mūsų svetainėse.

Šioje svetainėje pateikiama:

  • pagrindinė informacija apie tai, kaip veikia ES,
  • paskutinės ES naujienos ir įvykiai,
  • nuorodos į ES informaciją ES institucijų ir agentūrų svetainėse.

Kas prižiūri šią svetainę?

Šią svetainę prižiūri Europos Komisijos Komunikacijos skyrius DeutschEnglishfrançais ES institucijų vardu.

Kaip naudotis šia svetaine:

Galite atlikti šioje svetainėje paiešką pagal vieną iš pagrindinių temų, pvz., Apie ES, Jūsų gyvenimas ES, Dalyvaukite, arba naudodami paieškos variklį ar abėcėlinę rodyklę.

ES informacijos ir paslaugų kelrodžiai

ES yra viena didžiausių pasaulyje informacijos pateikėjų internete, ir informacijos paieška gali atrodyti sudėtinga. Kiekvieną dieną į internetą patenka didžiulis kiekis informacijos, įskaitant įstatymus, statistiką, pranešimus spaudai, ataskaitas apie politiką ir t. t.

Visos ES institucijos ir agentūros turi savo svetaines. ES biurai kiekvienoje valstybių narių bei viso pasaulio šalyse taip pat turi savo svetaines. Kitos paslaugos internete skirtos įvairiausioms temoms – nuo įmonės PVM mokėtojo kodo paieškos iki ES leidinių užsakymo ar pagalbos darbo užsienyje ieškantiems žmonėms.

Šioje svetainėje stengiamės pateikti kelrodžius į šią informaciją. Siekėme aiškiai sugrupuoti šią informaciją ir pateikėme aprašymus, nurodančius, ką galite tikėtis rasti kiekvienoje nuorodoje.

Naudotojų pasitenkinimas

Europa.eu sukurta jums. Mes bendradarbiaujame su svetainės naudotojais, kad šios svetainės struktūra ir kalba būtų kaip galima aiškesnė, ir nuolat ieškome būdų tobulėti.

Norėdami pateikti mums komentarų, pasiūlymų ar atsiliepimų apie tai, kaip jums patiko ši svetainė, kreipkitės į portalo Europa komandą

Kas daroma su naudotojų atsiliepimais?

Komentarai, kuriuos gauname iš svetainės naudotojų, kas savaitę yra išverčiami, skaitomi ir analizuojami. Mes nuolat keičiame svetainę pagal jūsų atsiliepimus.

Atsiliepimus iš Europos Sąjungos portalo naudotojų gauname keturiais būdais:

  • atlikdami apklausą „Padėkite mums tobulinti tinklalapį“, per kurią kas savaitę gauname apie 3000 pastabų;
  • atlikdami atsitiktinę svetainės lankytojų apklausą, per kurią kas dvidešimto svetainės lankytojo prašome atsakyti į keletą trumpų klausimų;
  • naudodamiesi kreipimosi forma – tai atsiliepimų forma, kurią svetainės lankytojai gali išsiųsti mums internetu ir gauti atsakymą;
  • svetainėje reguliariai atlikdami naršymo tyrimus, kad gautume atsiliepimų apie veikiančią svetainę ir rengiamus jos tinklalapius bei skyrelius. Atliekame ir kitų rūšių tyrimus, pavyzdžiui, praktinius, prototipų popieriuje, ir klasifikavimo.

Visos gaunamos pastabos ir pasiūlymai naudojant mašininio vertimo priemones išverčiami į mums suprantamas kalbas, o po to analizuojami. Bandome nustatyti pasikartojančias problemas ir nuolat atlikti pakeitimus – įdėti nuorodą, pakeisti nuorodos aprašymą ar kitais būdais padėti žmonėms rasti reikiamą informaciją.

Visi gauti komentarai yra anoniminiai, ir mes nesaugome duomenų apie šią svetainę naudojančius ar atsiliepimus siunčiančius žmones.

KONTAKTAI

Bendra informacija

Kreipkitės nemokamu tel.
00 800 6 7 8 9 10 11 Informacija apie skambučius

Siųskite klausimus e. paštu

Lankymasis ES institucijose ir jų kontaktiniai duomenys, kontaktinė informacija žiniasklaidai

Padėkite mums tobulinti tinklalapį

Ar radote reikiamą informaciją?

TaipNe

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?